Get Adobe Flash player
rydlewski
czyzewski
sokolski

WAŻNE!!!

Dostęp rejestrowany tylko dla Aktorów Agencji Aktorskiej OPTA.

Szczegóły TUTAJ!!!

NOWE ROLE NASZYCH AKTORÓW

W SERIALACH I FILMACH

 Nowe role 2018r- Filmy  i seriale ( wg tytułów projektów)


 

BARWY SZCZĘŚCIA

stałe role:

Kaprzyk Olaf – rola Staś Pyrka
Kozłowski Oliwier – rola Mirek
Witeńko Jessica Sara – rola Weronika, córka Wilka
Culbreth Noah – rola Grześ
Skolimowski Konrad – rola Patryk
Dyniewicz Kuba – rola Filip 1
Wróblewski Jakub – rola Tymon

epizody:
Krzysztoszek Idalia – rola Klaudynka
Skalski Maksym – rola Filip
Prędota Magdalena – rola Anka
Zarzycka Zofia – rola Dziewczyna 1
Kwietniewski Michał – rola Chłopak 3, potem rola Marek
Angielczyk Paulina – rola Kamila – odc.1913
Marchlewska Wiktoria i Zabiega Kinga – role Dziewczyna 2 i Dziewczyna 1 - odc.2000
Hołubkow Maria – rola Aga – odc.2043
Sokólski Antoni – rola Florek – odc.2043
Kolaj Milena – rola Młoda dziewczyna - odc.2042


BLONDYNKA transza 7

Naklicka Maja – rola mała Sylwia


BROAD PEAK - film fabularny pod roboczym tytułem w  reżyserii Leszka Dawida
Dyniewicz Kuba – rola Jaś Berbeka (l. 15)


CAŁE SZCZĘŚCIE – film fabularny pod roboczym tytułem (TVN) 

Fersten Filip - rola dziecko


PROCEDER - SKAZANY NA RAP - film fabularny pod roboczym tytułem

Zieliński Bartosz - rola Michał syn Julii
Zawadzki Filip - rola mały Tomek Chada 


CIEMNO PRAWIE NOC - film fabularny w reżyserii Borysa Lankoszy

Karwowska Nikola – rola Różowa Dziewczynak
 Litwiniak Antonina - rola Alicja 8 lat
Zalega Filip - rola Adalbert


DETEKTYW ŁODYGA 6 

Klimont Antonina - rola MALWINA


DIAGNOZA transza 2

Rajski Iwo -  stała rola Marcel
Pałubicki Daniel - rola Nastolatek


DIAGNOZA transza 3

Rajski Iwo - stała rola Marcel
Litwiniak Antonina -rola stała Kasia Makusz  

epizody:
Banach Anna – rola Żona Krzysztofa
Wolska Natalia – rola Córka Krzysztofa


DIAGNOZA transza 4
Rajski Iwo - stała rola Marcel
Kwiecień Miłosz - rola Piotruś
Cichowicz Eryk - rola Igor


 

DRUGA SZANSA transza 5
Kwaśny Maja – stała rola Zośka
Dyniewicz Kuba -  rola Iwo
Skolimowski Konrad – rola Adrian
Gola Jakub – rola Kolega Ksawerego
epizody:

Bober Jakub , Kugel Anna , Wierzbicka Zuzanna , Jóźwik Michał i Maciej 
Jurek Julia – rola Dziewczynka pomylona z Zosią
Osik Mateusz - rola Chłopak
Strzelczyk Alicja – rola Dziewczynka na oiomie
epizody - dzieci z bazy:  Jaworski Olgierd, Goc Weronika, Seklecka Maja, Serwaczak Jakub 


 

DRUNK HISTORY sezon 2 serialu
epizody:
Pawelska-Brodowicz Tola
Szymański Franciszek
Jakubowska Antonina



DZIEWCZYNY ZE LWOWA transza 3
Skolimowski Konrad – stała rola Oleg
Dziubałko Zuzanna – stała rola Natalka
Naklicka Maja –
stała rola Nastka
Dyka Kacper – stała rola Semenko



EASTERN - film w reż. Piotra Adamskiego (produkcja Studio Munka) 

Wróblewski Jakub - rola Marcel
….................................................................................................................................................................
ECHO SERCA - serial pod roboczym tytułem
Culbreth Liam -  rola Tomek – odc. 3
Pałubicki Daniel - rola Witek – odc. 5
Konrad Skolimowski Konrad - rola Krzysiek -  odc. 6
Piotrowska Julianna - rola Małgosia - odc. 9
Filip Zalega Filip - rola Krzysiek - odc. 9
Kurek Weronika - rola Oliwka - odc. 7
Siemianowski Mateusz – rols Chłopiec 10-11 lat - odc. 7
….................................................................................................................................................................
EKRAN 2018
Oliwii Bosowskiej w scenie pt. "The 9th Step" w reż. Irma Puzauskaite



ROJST - serial
pod pierwotnym roboczym tytułem „Co Widziała Elsa Koepke”
Wasilik Magdalena - rola Agnieszka
Dziubałko Kacper - rola  Wojtek Makarski


 

FISHEYE ( rynie oko) - film fabularny w reż. Michała Szcześniaka
Michalak Michał –  epizod chłopiec wracający ze szkoly -epizod
Wolska Natalia -  rola Ania


GABINET NR 5 - serial, 3 odcinki pilotażowe

Woś Paula  -  rola Andżela - odc. 1 i 3
Piotr Duliński Piotr -  rola Sebastian - odc. 1 i 3
Ambroziak Gabriela - rola Natalka - odc. 2



GANGI WARSZAWY - serial

Kwiecień Miłosz – stała rola Antoś 1
|Benicki Wiktor – stała rola Antoś 2
Wróblewski Jakub- rola Pablo - odc. 2
Gawrysiak Julia -  rola dziewczynka lat 12 – odc. 2
Stępniewska Marta - rola  Hakerka
Ziólkowski Jakub – rola Sardyna (gangster)


 

HEJTER  film fabularny pod roboczym tytułem w reż.Jana Komasy

Rajski Iwo -  rola Synek Beaty



HOME SWEET HOME,film w reż. Agaty Puszcz

Stańkowska Weronika - rola Dziewczynka
Culbreth Liam – rola Solenizant
Kruhlova Anastazja -  rola Leia

epizody: Panas Kamil, Gawrysiak Julia, Rajski Bruno, Litwiniak Antonina, Bożek Maciej, Bożek Mateusz, Jaworski Olgierd, Zalega Filip, Piotrowska Julianna


 

KLAN
Zduńczyk Pola – rola Agatka
Dąbrowski Antoni – rola Staś
Ziółkowski Antoni – rola Teofil Kozieło
Gorzęba Zofia – rola Julita
Litwiniak Gabriela – rola Koleżanka
Kasprzykowska Natalia – rola Alicja Kazuń
Pilarski Filip – rola Stefanek
Peciak Julian – rola Pawełek
Rostkowska Marta – rola Anula



KLECHA, film fabularny
w reżyserii Jacka Gwizdały

Pawlikowski Eryk - rola Jacek 2


 

MISZ MASZ, CZYLI KOGEL MOGEL 3 – film fabularny

Kozłowski Oliwier – rola Chłopak
Gawrysiak Julia – rola Dziewczynka
….................................................................................................................................................................
KOMISARZ ALEX
transza 11
Gawrysiak Julia – rola Dziewczynka lat 9, odc. 13 


 

KORONA KRÓLÓW

Zieliński Bartosz - rola Andrzej Andegaweński
Dziwiszek Filip – rola Ludwik Węgierski
Benicki Wiktor - rola Stefan Andegaweński
Rostek Emilia - rola Kundzia
Świerczyńska Gabriela - rola Elżbietka (starsza)
Marchwicki Olaf - rola Maciej (starszy)            
Figurska Pola - rola Mniszka młoda 
Wolska Natalia -  rola Anna, bratanica Bolka 6 lat
Filip Dziwiszek- STEFAN, królewicz Węgierski -zmiana roli
Zeman Mikołaj – rola  Mały Złodziej II
Kuligowski Szymon - rola  Mały Złodziej |
Bosowska Olivia – rola Katka, czeska dziewczyna.
Romanowski Juliusz – rola Dziecko czeskie
Pałubicki Daniel – rola Chłopak, złodziej chleba
Skolimowski Konrad – rola  Bawarczyk, złodziej
W.Benicki , F.Pilarski -królewicze Węgierscy- retrospekcje
Gawrysiak Julia - rola Anna, bratanica Bolka 11 lat



KURIER - film  fabularny o Janie Nowaku Jeziorańskim w  reż. Władysława Pasikowskiego

Skrzypek Natalia – rola Jadzia
Dobrowolski Maksymilian – rola Chłopak
Zeman Mikołaj – rola Chłopak 2
Kuligowski Krzysztof i Paleolog Franciszek – rola Chłopcy w scenach łapanki


 

LEŚNICZÓWKA -serial

Bożek Maciej - rola Nastolatek

.....................................................................................................................................................................
M JAK MIŁOŚĆ

Kaczmarska Maja – rola Oleńka, odc.1375
Dobrowolski Maksymilian – rola Chłopak 1, odc.1377
Szostek Aleksander - rola Chlopak 2
Iga Krefft Iga – stała rola Ula
Szuchniewicz Norbert – rola Piłkarz 1
Zalega Filip – rola Patryk
Świerczyńska Gabriela – stała rola Ania, córka Marty
Kwiecień Miłosz - rola Kamilek
Skrzypek Natalia - rola KASIA
Zbrojkiewicz Karol - rola Kolega Damiana

.....................................................................................................................................................................
MECENAS LENA BARSKA - serial
stałe role:
Idzikiewicz Natalia - rola Asia Barska
Dyniewicz Kuba – rola Wojtek Barski

role odcinkowe:
Dziwiszek Filip - rola Filip Piiasecki, odc.8
Bosowska Olivia - rola Iza Kozłowska, odc.9  
Skolimowski Konrad - rola Krzysiek Walkowiak, odc.9
Czyżkowska Agata – rola Dzidzia, nowa dziewczyna Lowelasa, odc.6  



MOWA PTAKÓW – film fabularny według scenariusza Andrzeja Żuławskiego
role II-planowe:

Marchwicki Olaf 
Kugel Paweł
Pasik Konrad



NA DOBRE I NA ZŁE

Kostecki Kacper - rola Kubuś  ,
Pakoca Agnieszka - rola Kaja, odc.695
Ola Majorkiewicz Aleksandra -  rola Pielegniarka
Piątek Klaudia – rola Ola, odc.714
Gawrysiak Julia – rola Agata, odc.724



NA SYGNALE

Dyka Kacper – rola Antoś, odc.185 

Morawski Michał – rola Michał, chłopiec z autyzmem, odc.184 

Kwiecień Miłosz – rola Olek, odc.182

Osik Mateusz – rola Maciek, odc.186 

Dyniewicz Kuba – rola Olek, odc.187

Dziubałko Kacper - rola Miłosz, odc.196 

Litwiniak Tymoteusz - rola Jobix, odc.196 

Zalega Filip – rola Kuba, odc.203
Pawlikowski Eryk -  rola Janek - wieloodcinkowa

Pasikowska Marcelina – rola Pola, odc.212

Kozłowski Oliwier -  rola Michał, odc.221 

Borowik Amelia - rola Ela, odc.219 

Kuligowska Zofia – rola Nela lat 6, odc.224   

Zembrzycka Wiktoria – rola Lena lat 8, odc.225 

Kordyla Dawid – rola Krzyś 2-3 lata, odc.225


NA WSPÓLNEJ

Kwiecień Miłosz - stała rola Staś Tadeusiak

Romanowski Mikołaj - rola Paweł Laskowski, odc.2666  

Łukasiewicz Kacper - stała rola Kuba Brzozowski 

Cichowicz Eryk – stała rola Przemek Smolny
Szostek Mikołaj - stała rola Kajetan Cieślik
Kugel Paweł - rola Wojtek Miecuch - kilkuodcinkowa

Czyżewski Natan - stała rola Franek Berg
Słapek Bernadetta – rola Klara - kilkuodcinkowa

Zalewska Joanna – rola Maja Grajewska

Ziółkowski Jakub - rola Robson 

Sitek Bartosz - rola - Krzysiek Stępniak
Stępniewska Marta - rola Paula Szowicka (dziewczyna Przemka)

Knuth-Sznajder Ignacy - rola Grzesiek Smolny

Kościuszko Szymon – rola Franek Wozniak syn Mariana
Bożek Mateusz – rola Janek Bończak
Szostek Aleksander – rola Michał Turecki
Witeńko Jessica Sara
- Emilka

Lewandowska Michalina – rola Małgosia Kleja
Hołubkow Maria – rola Mirecka koleżanka Mani, odc.2755

Wójcik Natan - rola Grzesiek

Daniel Ksawery - rola Dawid Michalski

Osik łukasz - rola Maciek Dobrzyński

Jastrzębski Max – rola Łukasz Książkiewicz 

Pałubicki Daniel – rola Uczeń Krzysiek  

Kubiak Mikołaj – rola Uczeń Gunter
Słodownik Patrycja – rola Uczennica Mobecka

Romanowska Marta – rola Natalia Ostrzycka, odc.2795

Kruhlova Anastazja - rola Koleżanka Zosia
Opaliński Maurycy - rola Mirek Nożycki, odc.2839

Leśniewski Jan -  rola Janek Bieliński, odc.2845



ZAWSZE WARTO – serial ( wcześniejsze nazwy – Do przodu żyj / Nie czekaj / Rozwódki )

stałe role: 

Litwiniak Antonina – rola Iza 

Świerczyńska Gabriela – rola Maja


 

NORMALNIE MASAKRA – roboczy tytuł filmu telewizyjnego

Dziubałko Kacper - rola Damian Ciszczyk - syn


 

ODWRÓCENI - serial
Suchodolska Kornelia – stała rola: córka Lidki - Ewa 

epizody:

Sękowska Lena – rola Dziewczynka na hulajnodze
Michalski Franciszek – rola Chłopiec


 

OJCIEC MATEUSZ

Winek Mateusz – rola Chłopiec 

Bożek Mateusz - rola Jasiek, odc.258

Rajski Bruno – rola Janek, odc.266

Fabisiak Bartosz - rola Chudy, odc.268
Dziubałko Kacper – rola  Rafał, odc.270 

Naklicka Maja Pola  - rola Dziewczynka lat 7, odc.272
Zawadzki Filip- rola Chlopiec, odc.272-



OKO ZA OKO - serial
Dziubałko Kacper – rola Mieszko; odc.3
….................................................................................................................................................................
O MNIE SIĘ NIE MARTW

Kwaśny Maja – stała rola Helenka

Węcławek Kamil - rola Zbyszek
….................................................................................................................................................................

PANACEUM część WAWER- film fabularny

Marchwicki Olaf – rola Kamil


 

PIERWSZA MIŁOŚĆ

Wieczorek Magdalena – stała rola Kalina

Bosowska Olivia – stała rola Justyna 


 

PIŁSUDSKI - film Fabularny

Jończyk Aron – epizod Chłopczyk

Ziółkowski Jakub – rola  Posłaniec z kwiatami

Kwiecień Miłosz – rola Syn Generała

Rostek Emilia – epizod Dziewczynka



ZIUK, MŁODY PIŁSUDSKI - serial

Dyniewicz Kuba – rola Ziuk Piłsudski

Rajski Iwo – rola Jasiek Piłsudski lat 5

Szymański Franciszek – rola Kazik Piłsudski lat 10  

Furgał Michalina – rola Marysia Piłsudska lat 8

Szumowska Nina – rola Ludwika Piłsudska lat 2

Świderski Patryk – rola Dziecko Kanczera i jego żony 

Mostowiec Michał - rola Artiom

Kalko Julia – rola mloda Wanda 

Jóźwik Michał i Jóźwik Maciej -  rola Gimnazjaliści



PLANETA SINGLI 2 – film fabularny

Dudek Julia, Stąpór Maksymilian, Litwiniak Antonina – epizody Dzieci


 

PLANETA SINGLI 3 -  film w reżyserii Sama Akiny

Michalak Michał - rola Małego Marcela

Panas Kamil - rola 12-letniego Marka
….................................................................................................................................................................
POCIĄG DO PODRÓŻY - serial

Karwowska Nikola – rola Mała Księżniczka


 

POD POWIERZCHNIĄ - serial

Leon Bolek Leon – rola Max 2 lata

Jończyk Aron – rola Chłopczyk grający w piłkę


 

PRZYJACIÓŁKI - serial

Figurska Pola – stała rola Hania - stala rola we wszystkich transzach

Dyka Kacper - rola Tadzio, odc.8 transza 11

Cybul Zofia – stała rola Marysia - stała rola od 12 transzy

Chiniewicz-Waskowski Filip - rola Miron, odc.7 transza 12

Adaszek Jędrzej - rola Kuba, odc.7 transza 12

Stępniewska Marta – stała rola Tośka - stala rola w 13 transzy

Jaworski Jeremi - rola Synek Heidi, odc.4 transza 13

.....................................................................................................................................................................
PUŁAPKA - serial

Dubowska Malwina – rola Dagmara

Bosowska Olivia – rola Karolina

Zeman Mikołaj – rola Norbi

Woś Paula – rola Dziewczyna z pokoju Ewy

Gorzęba Zofia – rola Ada 

Fabisiak  Bartosz – rola Chłopak

Kwiecień Miłosz – rola Staś 
Drogowska Nikola – rola Izka 

Pasik Maksym - rola Paweł

Wolska Natalia - rola Córka Różańskiej lat 6

Kalko Julia – rola Nadia

Wróblewski Jakub – rola Wyrostek

Konrad Pasik – rola chłopak


 

RODZINKA.PL - serial

Dankwa Emilia – stała rola Zosia 


.SOLID GOLD ( Szczere Złoto)- film fabularny

Marchwicki Olaf - rola 14-letni Wyrostek

Kugel Paweł i Wróblewski Jakub - chłopcy agresorzy


STULECIE WINNYCH - serial

Dziubałko Zuzanna – rola Dziewczynka, odc.6 

Opaliński Maurycy -  rola Paweł młody  

Goździkiewicz Olaf – rola  Florian lat 13  

Tyszkiewicz Antoni - rola Jasiek 7-12 lat   

Tyszkiewicz Amelia – rola Esterka Blumenthal 

Wójcik Natan – rola Antek Jamroży 

Winek Marta  - rola Pokojówka Brzozowskich  

Dziubałko Kacper – rola Jerzyk syn Andzi
Zduńczyk Pola - rola malutkiej Łucji


SUPERNOVA - film w reżyserii Bartosza Kruhlika

Rajski Iwo – rola Piotruś


Program Edukacji Filmowej 2017/2018 -scena w reż.Aleksandry Kułakowskiej pt. „Arka czasu” (Film), 

Dziwiszek Filip - rola Rafał


SZPITAL DZIECIĘCY - serial

Odcinek 33 

Pałubicki Daniel – rola Andrzej             

Gorzęba Zofia  - rola Justyna     

Litwiniak Gabriela - rola Hania     

Odcinek 34
Zalega Filip - rola Oskar

Rostek Emilia - rola Ala 

Serwaczak Jakub – rola Antek
Odcinek 36
Winek Mateusz - rola Ignacy                    
Dziubałko Zuzanna -  rola Kaja    

Odcinek 37

Rogalski Krystian – rola Kazio

Adamus Aron - rola Ludwik 
Odcinek 38 

Wójcik Natan - rola Franek

Odcinek 39 

Witeńko Jessica Sara - rola Marysia, córka Kochańskiej
Malinowska Antonina - rola Ola, córka Kochańskiej
Odcinek 40
Litwiniak Tymon - rola Łukasz 
Odcinek 43
Kruhlowa Anastazja - rola Klara 

Odcinek 44   
Dobrowolska Milena - rola Maj,
Odcinek 45 

Obłuska Julia - rola Łucja  

Szymański Franciszek - rola Julek
Kołodziński Natan – rola  Michaś 

Odcinek 46

Pamulak Wojciech - rola Wojtek kolega Damiana
Jurek Julia - rola Nina  
Paleolog Franciszek – rola Karol
Pamulak Maciej – rola Damian, brat Karola 
Odcinek 47

Dyka Kacper - rola Patryk
Nowak Kazimierz – rola Filip 
Witeńko Tristan Sebastian – rola Matthew 

 
Odcinek 48  

Bosowska Olivia - rola Maria 

Woś Paula - rola Jessica  

Odcinek 50
Zembrzycki Jakub - rola Tomek 
Kullmann Nadia - rola Kalina
Odcinek  51
Dębowska Julia - rola Lilka 
Jastrzębska Julia - rola Julia


EKSPEDYCJA – teatr telewizji w reżyserii Wojciecha Adamczyka

Sobociński Mateusz - rola Wojownik IV 

Ziółkowski Jakub - rola Karaczur I


VOLTERRA - film fabularny pod roboczym tytułem, w reżyserii Jacka Borcucha 

Benicki Wiktor -  rola Salvatore


W RYTMIE SERCA - serial

Wróblewski Jakub  - rola Rafał, odc.23

Michalak Michał - rola Krzyś, odc.20   

Benicki Wiktor - rola Chłopiec, odc.20
Skrzypek Natalia - rola Dziewczynka, odc.25   

Nakilcka Maja – rola Zosia, odc.21

Szumowska Nina - rola Wanda, odc.26  

Michalski Franciszek - rola Henio, odc.26

Serwaczak Konrad – rola Rysio, odc.26

Bosowska Olivia - rola Lidka, odc.25 

Dubowska Malwina - rola Martyna, odc.25

Radomska Natalia - rola Dziewczyna 2, odc.25    
Kostkiewicz Natalia - rola Dziewczyna 1, odc.25  
Brochocka Julia - rola Dziewczyna, odc.25  
Kwapisiewicz Nadia  -  rola Dziewczyna 2, odc.25   

Zalega Filip - rola Janek, odc.28 
Kozłowski Oliwier - rola Seba, odc.32
Dyniewicz Kuba -  stała rola  Mateusz od odcinka 31
Cybul Zofia - rola Klara, odc.44
Bożek Mateusz – rola Bartek, odc.46,48
Klimont Antonina - rola Iga odc.46,48


ZA MARZENIA - serial

Skolimowski Konrad - rola Kolo 
Wróblewski Jakub - rola Łepek 

Bronner Jan – rola starszy syn Anielaka, odc.6

Kurnicki Stefan – rola młodszy syn Anielaka, odc.6

Gawrysiak Julia -  rola Dziewczynka do szkoły w odc.11,12,13.
Dziubałko Kacper - rola Nastolatek,  odc.10
….................................................................................................................................................................
ZERODWA- pilot serialu

Kugel Paweł - rola Magnez
….................................................................................................................................................................