Get Adobe Flash player
ogonowski
zytka
bernard

WAŻNE!!!

Dostęp rejestrowany tylko dla Aktorów Agencji Aktorskiej OPTA.

Szczegóły TUTAJ!!!

NOWE ROLE NASZYCH AKTORÓW

W SERIALACH I FILMACH

Nowe role Filmy i seriale 2021 ( wg tytułów projektów)

BARWY SZCZĘŚCIA

Durkiewicz Nadia-rola LENKA
Weronika Hoepfne- rola Hania1
Wanessa Ołdak – rola  UCZENNICA #1
Marysia Woźnica- rola Koleżanka Emilki odcinki 2537,2547
Smoliński Filip -rola Olek /odcinek 2567
Wiktor Benicki - KRZYŚ 1/ odcinek 2571

BEHAWIORYSTA- serial TVN
Maja Malesa- rola  LENA
Kaj Szymanek – rola mały Kamilek

Brokat ( GLITTER) serial 
Oskar Grzegorzewski - rola Józio

BUNT!- serial TVN pod roboczym tytułem  
Marcel Sikora - rola WOJTUŚ- stała rola

Ekran 2021-Wajda Studio

"Bliuvaite_Toxic" Reżyseruje Saule Bliuvaite -Gabryiela Świerczyńska- rola Kristina
"14 MARCA" ("Catorce de marzo")reżyseruje Alberto Gross Molo- Brajan Oldak- rola Hector 

Figurant- film w reżyserii Roberta Glińskiego
RYSZARD KAKIETEK- rola SYN KINASZEWSKIEJ

Filip-Film fabularny , reż." M. Kwieciński
Malik Michal i Marek- rola Bracia Lisy 1 i 2
Zosia Cybul - rola Annmarie 

FUCKING BORNHOLM- scenariusz Filip Kasperaszek & Anna Kazejak- film
Grzegorzewski Oliwier - rola Eryk (pierwszoplanowa)
Sikora Marcel - rola Wiktor (pierwszoplanowa)
Borys Bartłomiejczyk- rola Kaj (pierwszoplanowa) 

GANG ZIELONEJ RĘKAWICZKI-serial
Marcel Sikora -roli Chłopca z telefonem

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle- dwa pełnometrażowe filmy fabularne
Jakub Groszek - rola Syn Bączka
Zacharij Polniuk - Syn Komara( 10 lat)
Leon Zawadka 2016 - Syn Bączka( 6 lat)
Lila Zajbert- córka Maciejaka ( 12 i 15 lat)
Malwina Kondratiuk - córka Muchy ( 4 lata)
Julia Małkiewicz- córka Muchy (8 lat)

Cracow Monsters- serial dla Netflix ( nowy tytuł: AXIS MUNDI)

Aleksander Sułek- ofiara Spasa- DZIECKO #2
Adam Sułek- ofiara Spasa- DZIECKO #1
Burzyńska Blanka - dziewczynka-ofiara Spasa
Żuchowska Amelia-rola MAŁA ALEX oraz rola KŁOBUK
Campbell Bruno -rola FELIKSA ZAWADZKIEGO
Oliwia Sekita- Średnia Alex

CZARNA OWCA- film fabularny dla TVN

Emilia Kieltyka- rola "Młoda Magda" ( retrospekcje)

DETEKTYW BRUNO- film
Iwo Rajski-rola główna: OSKAR Walczak
Krzysztof Kuligowski- rola ALEK 

Jak pokochałam gangstera 2- film
Sara Kwiatkowska - rola Natalka

Johnny. Sztuka przytulania- film
Kazimierz Nowak - rola uczeń panikarz

Klan- serial

Naklicka Iga- rola MARYSIA
Zawadka Leon - rola KRZYŚ
Rybak Lena- rola Julcia
Romanowski Juliusz-rola piłkarz Korek
Romanowski Mikołaj-rola piłkarz-Limo
Opaliński Maurycy-rola piłkarz-Kiki
Julia Jurek- rola Koleżanka 1
Pola Daniel- Koleżanka 2

Kobieta na dachu- film fabularny
Oskar Grzegorzewski-rola Chłopiec (syn sąsiadów)

Komisarz Alex XVI- serial
Magdalena Wasylik- rola Ada /odcinek 6, transza XVI
Vincent Przybylski - ANTEK, SYN DZIKIEJ - odc. 9, transza XVI

KORCZAK- teatr radia w reż. Magdaleny Łazarkiewicz 
Grzegorzewski Oskar -rola JAKUB, wychowanek Domu Sierot

Kruk2- serial telewizyjny dla CANAL+
Oliwia Bosowska- rola Siostra Banana

Królowa- QUEEN OF COAL- serial
Kinga Nowak-KLAUDIA Gawryszewska
Marek Tkaczyk- tancerz

Leśniczówka- serial
Maćkowi Bożek – Chłopiec ze szkoły
 
Oliwia Bosowska- rola Jolka

Magdalena - film fabularny
Maja Malesa- rola Marysia- pierwszoplanowa 

Marusarz (Przerwane Igrzyska, Stanisław Marusarz – Tatrzański orzeł)- serial TV ( tytuł roboczy)
Mateusz Bożek- rola STANISŁAW MARUSARZ (15 - 16)

Mecenas Porada - serial 
Liam Culbrath- rola- KAMIL KOLBUS, syn Damiana

MIŁOŚĆ NA PIERWSZĄ STRONĘ -film
Natalka Wolska -rola Nina

My Neigbor Adolf -  film
Szymon Wiśniewski- rola Moyshe

Na Dobre i na złe- serial
Oskar Grzegorzewski –rola Antek ( powrót roli)
Marcel Sikora - rola Kuba - odc. 814 
Helena Ostrowska-rola ANTOSIA / odc.820/

Na Sygnale - serial

Noah Culbreth – rola Tadzio- -kilkuodcinkowa
Nela Szumowska -rola CÓRECZKA /odcinek 305
Oliwier Zawadka - rola SZYMEK/ odcinek 303
Jastrzębski Max – rola Chłopak /odcinek 305
Szymański Franek -rola Leon /odcinek 309
Malik Cezary -rola Denis /odcinek 306
Gorzęba Zosia - rola nastolatka/ odcinek 306/
Czapski Szymon-Rola Kacper / odcinek 311/
Adam Sułek - rola Leonek odc.314
Aleksander Wysokiński  - rola PAWEŁ/odcinek 315/
Piotr Przeczewski- rola SEBASTIAN /odcinek 317/
Adam Sułek - rola LEONEK /odcinek 314,
Oliwier Rosół  - rola WOJTUS /odcinek 314 /
Pawelska-Brodowicz Tola  - rola Lilka/ odcinek 318/
Baworowska Klara- rola KAROLINA/ odcinek 316 /
LAURA ZAWADKA  -rola OLEŃKA/ odcinek 318/
DOMINIA MIECZNIKOWSKA-ROLA ANIA / odcinek 321/ /  
FILIP ZAWADZKI- ROLA RAFAŁ / odcinek 322/
ANTOSIA LITWINIAK- ROLA MARYSIA/ odcinek 322/
MAJA WITAK-rola Maja / odcinek /327  
EMILIA KIEŁTYKA -rola DZIEWCZYNA 1-2 / odcinek 329/
MICHAŁ KRÓLIKOWSKI -ROLA MACIEK / odcinek 331 /  
DOMINIKA DĄBROWSKA -rola PATI / odcinek 330/
KACPER PREJSNER -rola MICHAŁ/ odcinek 330  
WIKTOR WISNIEWSKI -rola BOLO / odcinek 330
Polniuk Iryna - DZIEWCZYNA 1/ odcinek 337
Węcławek Małgorzata - DZIEWCZYNA 2/ odcinek 337 

Na Wspólnej - serial

Kuligowski Krzysztof - rola  Wyrostek Maniek /odcinek 3230, 3231
Tomasz Gregorczyk- rola Robi Gonecki
Olgierd Jaworski- rola Jarogniew - powrót roli
Oliwia Rąbkowska- rola Irmina Hutnicka 
Wiktor Wiśniewski -rola Uczeń Dominik
Michałus Karolina - rola Maja MASZECKA ( wieloodcinkowa)
Julia Karpińska- rola Kinga Złotek 
Zalega Filip - rola  Bartosz Zimny
Kalina Sołtysiak –  rola Amanda Popek/ od odcinka 3301-wieloodcinkowa/
Marcelina Machała - rola Laura Siwecka  
Błażewicz Maria- rola Wiki Gostecką
Liliana Jakubowska -rola  Nina Raczka /wieloodcinkowa/
Tola Pawelska- Aneta Wardosz/ odcinek 3340/
Aleksander Wysokiński-  Wojtek Skwarski/ odcinek 3342/
Adrian Załęgowski-  rola SYLWEK MAZUREK
Blanka Wiatrwska -  rola Lila Droczyk
Gronowska Amelia - rola Gabi / odcinek 3344

Negatyw- film pod roboczym tytułem  w reżyserii Roberta Wichrowskiego                                      
Jowita Chwalek-3. Młoda Alina (retrospekcje)

OBUDŹ SIĘ - Film fabularny  w reż. Filipa Dzierżawskiego
Natalia Figielska - rola "mała Zosia"

Ojciec Mateusz - serial
Antoni Tyszkiewicz- rola Dominik- stała rola
Jowita Chwalek- ROLA  KOLEZANKA ZOSI/ odcinek 334
Maja Malesa - rola  AMELKA / Odcinek 340
Laura Zawadka - rola NINA / Odcinek 340

Operacja Poska- film fabularny
Ernestyna Tatarska-rola dziewczynka żująca gumę”

Opowiem Ci o zbrodni - program telewizyjny
Gustaw  Spyra -rola Mateusz Żukowski
Dyka Kacper -kolega 1
Groszek Jakub -kolega 2
Wiktor Balczuś- brat
ANNA MAZUREK -siostra 

Pajęczyna- serial pod roboczym tytułem
Aleksander Wysokiński-rola Jakub 11 lat

Parada Serc-Film w reż. Filip Zajbert
Iwo Rajski- rola Karol ( pierwszoplanowa)

Planuję długie życie-POLSAT - Program edukacyjny
Lilianna Zajbert - rola – prowadząca

Pod Wiatr - film fabularny  w reżyserii Kristoffera Russa 
Antoni Żuchowski- ROLA FABIAN

Papiery na szczęście- serial TVN
Oliwia Bosowska- rola OLA KOWALCZYK ( stala rola)

Pierwsza Miłość - serial
Milena Kolaj- rola Niki

Planeta Singli- Antologia- Osiem Historii odcinek „Test” 
Sabina Bednarz- Rola Mała Ela

Perfumierz (Der Parfumeur) - film polsko - niemiecki
Nicole Ben - rola Leśna dziewczynka/ FOREST  GIRL

Przyjaciółki 17 i 18 - serial
Vincent Przybylski rola SYN BŁAŻEJA
Zawadka Leon – rola HENIO /odc.11
Michał Mostowiec- rola KUMPEL STASIA 2/odc.9
Aleksander Sułek - stała rola Krzyś 

Dawid i Elfy - film
Oliwier Zawadka – rola Sebek (ośle uszy)
Franek Szymański- tola Andrzejek
Maja Malesa -rola DZIEWCZYNKA w autobusie
Amelia Żuchowska - rola ANIELKA
Paweł Majewski - uczeń

Powrót- serial w reż. Adriana Panka 
JAKUB WRÓBLEWSKI- rola ZAKOCHANY DRESIARZ
ALEKSANDER KARLAK - DZIECKO W ŚIETLICY  AGATY
ARON JOŃCZYK - DZIECKO W ŚIETLICY  AGATY

Prorok ( Wyszyński)- film fabularny - pod roboczym tytułem 
Antoni Bronner-  rola „SYN MAGDY”

Remiza- serial
Piotrowska Julianna- tola Jagoda Cieślak-Odcinek 22 „Internetowa sława”
Sopoćko Dominik - Alan Cieślak- Odcinek 22 „Internetowa sława”
Szeląg Aleksander -  Dawid Cieślak- Odcinek 22 „Internetowa sława”
Ołdak Brajan - rola Marcin - odcinek 26
Natalii Wolskiej- rola JULKA CIELECKA- odcinek 30
Eryk Pawlikowski-rola  KACPER CIESIELSKI-odcinek 30
Olgierd Jaworski- rola Maciek Ziemba - odcinek 32
Sekita Oliwia - Gabrysia Ziemba- odcinek 32
Vincent Przybylski – rola  KUBUŚ / odc. 36/
Marcel Sikora– rola DAWID KACZMAREK / odcinek 38/
Czapski Szymon- rola Krzyś Zalesiak - brat Kasi/ odcinek 42 /
Cezary Malik - rola Bartek Makowski /ODCINEK 43
Laura Zawadka- rola Maja /ODCINEK 43  
Piotr Musianek- rola Kajtek / ODCINEK 43
Sebastian Radzimirski - rola Łukasz Kolasa / ODCINEK 45
Aron Jonczyk – rolaKrzyś Kornacki / ODCINEK 45
Antoni Dzwonkowski-rola Mateusz Kowalski/ ODCINEK 46
Dzwonkowski Aleksander Dominik-rola Jaś Kaczmarek / ODCINEK 47
Uchmański Rafał- rola Filip Kaczmarek–syn Włodzimierza / ODCINEK 47

Rodzina i przyjaciele-serial internetowy - pilot
Kacper Dziubałko- rola Chłopak

Słodka Tajemnica - serial
Ada Skoczylas- rola Kazia (pierwszoplanowa w odcinkach historycznych) 
Gustaw Spyra –  rola Igor

STREFA INTERESÓW (THE ZONE OF INTEREST) - film tytuł roboczy
WERONIKA HOEPFNER- rola  IRENE

SILENT TWINS- Film fabularny

Ivo Rajski - rola EASTGATE STUDENT 3
Zacharij Polniuk- EASTGATE STUDENT 4

Stulecie Winnych III- serial
Wiatrowski Hubert- rola wyrostek
Sokolski Ignacy-rola Łobuz

Stulecie Winnych IV- serial
Ada Skoczylas- rola mala Ula
Maja Malesa / mala Jula
NADIA GAŁZINSKA- rola JULA
SABINA BEDNARZ- - rola JULA  
Natalka Wolska - rola MAŁGOSIA (10 lat)
Sekita Oliwia - rola Małgosia (11-13 lat)
Burzyńska Maja - rola Hania (2/3 lat)  
Burzyńska Blanka - rola Hania (5-8 lat)
Karol Zbrojkiewicz-  rola Staś (16 lat )
Gałziński Olaf, -rola ZBYSIO (6 lat)
Pietr Franciszka - rola UCZENNICA
Groszek Jakub - rola UCZEŃ
Justyna Niemiec- rola NASTOLATKA 1
Natalia Radomska- rola NASTOLATKA 2

Święty- serial 
Adrianka Skoczylas-rola Zosia (kilkuodcinkowa)
Malesa Maja - rola Zosia Madej
Maks Malesa- Łukasza Madej

Tajemnica zawodowa- serial TVN
Amelka Żuchowska rola Ninka- kilkuodcinkowa
Oliwier Grzegorzewski-rola DANIEL/ odcinek 10

Tatuśkowie2- serial
Noah Culbreth- rola Maks- stala rola 

The Office-serial telewizyjny
Iwo Rajski- najmlodszy syn  Gosi

Utracone- Autoportret Jacka Malczewskiego- cykl filmów dokumentalno-fabularnych (Odcinek 3)
Gabrysia Ambroziak -rola Julia Malczewska
Borys Bartłomiejczyk -rola Rafał  Malczewski

Warszawianka- serial
Nadia Kullmann- rola Celina- kilkuodcinkowa

Wilk- serial w reżyserii Jana Dybusa ( 5 odcinków pilotażowych)
Amelia Żuchowska- rola Mała Ada
Marcel Sikora- rola Mały Tymon

Wojenne Dziewczyny- serial
Malesa Maja- rola  Krysia Kędziorkówna

ZA DUŻY NA BAJKI - film w reżyserii Kristoffera Rusa
Hubert Wiatrowski- rola Rudy
Nikodem Balczus - rola Komar
Julia Jurek  - rola nastolatka
Tomek Gregorczyk - rola VIP 1
Michał Mostowiec - rola VIP 2
Marta Stępniewska - rola DZIEWCZYNA 1
Oskar Grzegorzewski- rola SZEŚCIOLETNI OKULARNIK
Oliwier Grzegorzewski - rola SŁODKI SZEŚCIOLATEK

ZACHOWAJ SPOKÓJ - serial
Marcel Malesa- rola Adam 3 lata ( retrospekcje)
Bronner Jan- rola CHŁOPIEC  -scena 44 

Zaprawdę Hitler umarł- Film w reż. Moniki Strzępki (Studio Munka)
Miłosz Kwiecień - rola dziecko 1
Paweł Majewski - rola dziecko 2
Jakub Groszek - rola dziecko 3
Kuba Malesa- rola CHŁOPIEC W MUNDURZE WERMACHTU 3