Get Adobe Flash player
temenuzka
ogonowski
wiszniewicka

WAŻNE!!!

Dostęp rejestrowany tylko dla Aktorów Agencji Aktorskiej OPTA.

Szczegóły TUTAJ!!!

Nowe role Filmy i seriale 2020 ( wg tytułów projektów)

ARCHIWISTA- serial TVP

Patryk Świderski- rola Jaś - odcinek 12
Juliusza- Romanowski- rola Staś - odcinek 12

BARWY SZCZĘŚCIA
Noah Culbrteh - rola Grześ- stala rola
Kuba Dyniewicz - Filip Lisicki - stala rola
Oliwier Kozłowski - rola Mirek - stala rola
Kuba Zdrójkowski -  rola Bogdan 1- stala rola

CHYŁKA-REWIZJA- serial TVN
Kuba Dyniewicz - rola Chłopak odcinek 7

ECHO SERCA 3- serial
Antonina Litwiniak- rola Pola ( stała rola)
Adam Sulek- rola Wnuczek Witkowskiej - odcinek 39

Inni Ludzie- film fabularny
Zosia Wojtczuk- rola Sandra
Juliusz Romanowski- rola mlody Kamil 

Komisarz Alex XIV- serial
Laura Zawadka- Rola Alicja - odcinek 6
Wiktor Benicki - 
rola Szymek Czekalski-odcinek 3

Korona Królów- serial
Aron Jonczyk- rola dziecko litewskie / odcinek 353
Sułek Adam – rola dziecko litewskie ranne/ / odcinek 356
Musianek Łukasz–rola chłopiec litewski / odcinek 354
Borkowska Pola- rola dziewczynka litewska 2 (Grodno) / odcinek 349
Przybylska Marietta - rola
dziewczynka litewska 3 (Grodno) / odcinek 349
Dyka Kacper - rola chłopiec litewski 2 (Grodno) / odcinek 349

Laleczka (KLANGOR)- serial dla CANAL+
Kuba Dyniewicz - rola Mały


Leśniczówka- serial
Natalia Radomskia rola . Laura

Olaf Marchwicki - rola Kamil
Zabiega Kinga - rola  Aśka 2

Listy do M4- film fabularnymi
Mateusz Winek - rola Kazik
Malesa Jakub - rola chłopiec plączący
Naklicka Maja Pola – mini epizod, dziecko u Mikołaja

Romanowska Marta – mini epizod, dziecko u Mikołaja
Romanowski Juliusz – mini epizod, dziecko u Mikołaja
Romanowski Mikołaj – mini epizod, dziecko u Mikołaja

Na dobre i na złe - serial
Oliwier Seliga- rola Chłopiec / Odcinek 770
Michał Królikowski- rola Szymon / Odcinek 770
Zofia Kuligowska- rola Dziewczynka odc. 776


Na Sygnale - serial
Arkadiusz Jaskulski- rola Antek odcinek 265
Jan Osik- rola Łukasz- odcinek 265
Kazimierz Nowak - rola Romek odcinek 264
Chabowski Jakub - rola Krystian- odcinek 267
Bernardetta Słapek -rola Marta, odcinek 269
Mikołaj Wieczorek-rola Oskar, odcinek 270  
Łukasz Musianek - rola Krzyś, odcinek 269


Na Wspólnej
- serial
Frania Pietr - rola dziewczynka z podstawówki / odcinek 3080
Jowita Chwałek- rola dziewczyna Matylda / odcinki 3085,3086
Kazimierz Nowak- rola Konrad Pawlak -rola kilkuodcinkowa
Kacper Dziubałko - rola Teo Gliński -rola kilkuodcinkowa 

NIEOBECNI vel CIENIE- serial TVN

Natalia Wolska-rola „Mała Mila Gajda”
Jakub Malesa-Rola Antoś Kołecki
Julek Romanowski -Franek Borkowski
Filip Dziwiszek -Rola Przemek Wolak
Blanka Wiatrowska - Ala Borkowska
Dawid Popenko - rola  mały Kuba Olechowicz
Aleksander Sułek -rola Janek Brat Mili

Ojciec Mateusz - serial
Olivia Bosowska - rola Dominika - odcinek 298

O Mnie Się Nie Martw – transza 12 - serial
Olaf Marchwicki- rola Dawid / odcinek nr 3
Iwo Rajski -rola Franek, odcinek 8

 

Przyjaciółki 15- serial
Olaf Marchwicki- rola Tymek -stała rola od transzy 15

Stulecie Winnych II- serial
Milosz Kwiecień- rola Michałek odcinek 7
Blanka Burzyńska -Dziecko Turczyńskich 1
Blanka Panek- Dziecko Turczyńskich 2
Wiktor BenickiDziecko Turczyńskich 3
Piotr Musianek-Dziecko Turczyńskich 4
Jończyk Aron - rola Maluch z kościoła (odcinek 3)


Teatr TVP-pt.
Duet, recepta na miłość
Magda Romanowska - rola dziecko

W rytmie Serca - serial
Durkiewicz Olivia - rola mała Magda Kumorek -sesja zdjęciowa
Naklicka Maja Pola - rola Maria w odcinku 70

Bruno Campbell- rola Niko/ odcinek 71
Grzegorzewski Oliwier-rola Chłopiec / odcinek 75
Aleksander Karlak - rola chłopiec w odcinku 74

Borkowska Pola - rola Dziewczynka w odcinku 74
Dziecko 1 - Antonina Jakubowska / Odcinek 74

Dziecko 2- Zawadzki Filip / Odcinek 74
Dziecko 3 - Marianna Nowak / Odcinek 74

Dziecko 4 - Zoja Matuszewska / Odcinek 74
Dziecko 5- Iwo Czarnecki / Odcinek 74
Sprytny chłopiec- Bartosz Zieliński / Odcinek 74

 

Nowe role filmy i seriale 2019 ( wg tytułów projektów)

 

39 pół tygodnia"- serial TVN

Maja Seklecka - rola Zośka, córka Darka - stała rola pierwszoplanowa

Franciszek Paleolog - rola Franek, syn Patryka - stała rola  

 

ARCHIWISTA- serial TVP

Kacper Dyka - rola Kacper odcinek 9 

Jakub Kozak- rola Jacek Lenarczyk ( retrospekcje) odcinek 11. 

Janek Bronner  - rola Michał Lenarczyk odcinek 11 

 

BARWY SZCZĘŚCIA

Kordyla Dawid - Rola Bartuś 2 lata - odcinki 2076, 2077

Anastazja Kawka - rola Gosia /odcinek 2075

Piotr Musianek - rola Krzyś  /odcinek 2075

Włodkowska Marysia -rola Gabrysia /odcinek 2075

Naklicka Maja Pola -- rodzeństwo /odcinek 2075 

Zieliński Bartosz - rodzeństwo /odcinek 2075 

Michał Mostowiec-chłopiec/ odciek  2073

Eryk Pawlikowski - chłopiec / odcinek 2086 

Gabiela Ambroziak - rola Marianna /odcinek 2096

Kacper Dyka - rola Makary

Nadia Kullmann -rola młoda dziewczyna odcinek 2121

Bińkowska Łucja – dziewczynka odcinek 2030;

Antoni Sokólski - rola Florek

Kuba Dyniewicz - rola Filip Lisicki– stała rola

Konrad Skolimowski -rola  Patryk- stała rola

Kuba Wróblewski- rola Tymon- stała rola

Oliwier Kozłowski, rola Mirek- stała rola

Olaf Kaprzyk- rola Staś Pyrka-stała rola

Zabiega Kinga Paulina - rola dziewczyna

Osik Łukasz  - rola Wysoki

Kugel Paweł - rola Mały

Litwiniak Tymoteusz - rola Mały,

Marysia Hołubkow - rola  Aga

Krystian Rogalski -rola Milanek

 

Broad Peak- film Fabularny 

Jakub Dyniewicz - rola Jaś Berbeka (l. 15)

 

CIEŃ -serial kryminalny

Olaf Marchwicki- rola Paweł 

Natalia Wolska - rola Beatka Broniec

Krzysztof Wilk- rola Kuba odcinek 9

Filip Zalega- rola Mari ( Mateusz Niedźwiedź ) -odcinek 9/

Maciej Mirgos – rola nastolatek ,odcinek 8

Zofia Gorzęba -rola Patrycja, odcinek 8

Jan Czyż- rola chłopiec 2 ( odc. 9 )

 

CZARNY MŁYN – film fabularny

Mateusz Winek - rola Karol- rola pierwszoplanowa 

 

DETEKTYW ŁODYGA 7

Rajski Iwo – rola Janek 

 

DIAGNOZA transza 4

Rajski Iwo -  stała rola Marcel

Milosz Kwiecień- rola Piotruś

Eryka Cichowicza rola Igor 

Sara Majsterkiewicz - rola dziecko/ odcinek 8 i 9

  

Dezerter - Film 

Natan Czyżewski-rola Paweł

 

DNA-Serial

Wojciech Janowicz - rola Szymon 

 

Dziewczyny ze Lwowa-serial

Konrad Skolimowski- rola Oleg

Zuzia Dziubałko- rola Natalka 

 

ECHO SERCA- serial

Oliwier Kozłowski - rola Michał odcinek 11 

Roża Manelska - rola niemowlak córka Maćka  /  odc. 16,odc. 22- kontynuacja roli

Jędrzej Adaszek - chłopiec po dopalaczach /odc. 15 

Michał Mostowiec - chłopiec po dopalaczach 2 /odc. 15  

Kazimierz Nowak - chłopiec po dopalaczach 3 /odc. 15 

Aron Jończyk - rola Łukaszek / odcinki 15,16,17 - kontynuacja roli

Krystian Rogalski - chłopiec z gipsem odc. 19 

Franek Michalski- rola dziecko-Michaś odc. 20 

Jakub Włodkowski-rola chłopiec -odc. 18 

Krzysztof Wilk-rola Miłosz odc. 25

Olivia Bosowska - rola Ola ( odcinek specjaliny  „STRACHY NA LACHY” )

Roża Manelska - rola niemowlak, córka Maćka ( stała rola)

Kacper Dyka - Rola Antoś -odcinek 37

Antonina Litwiniak - rola Pola ( stała rola) 

 

EKRAN 2019

Oliwier Kozłowski - rola Dawid w scenie "Ja i mój brat"

 

Futro Z Misia- film fabularny

Kamil Panas - rola wnuczek nerwowego

 

Gabinet nr 5 - serial

Paulina Woś-rola Andżela odc. 1 i 3

Piotr Duliński- Sebastian odc. 1 i 3

Gabriela Ambroziak- rola Natalka odc. 2

Natalia Skrzypek - rola Anita odcinek 4 

Miłosz Kwiecień- Mały Szulc odcinek 5 ,

Alicja Krężel - rola noworodek odc. 13 odc.

Julia Jurek- rola Julia  odc. 9, 11, 12

 

JAKOŚ TO BĘDZIE - Film fabularny ( studio Munka)

Michał Królikowski- rola Albert 15 lat,  

Olaf Gozdzikiewicz-rola Młody Jacek

Aron Jończyk- rola mały brat Alberta 

Kasia Kakietek - siostra Alberta  

Bronia Żywiecka - rola Wioletka

Adrian Podlaski - rola dziecko na pielgrzymce

Karol Zbrojkiewicz - rola dziecko na pielgrzymce

Gabriela Ambroziak - Koleżanka Marty 2

Kamil Panas - rola chłopiec w klasie  

Maks Dobrowolski - rola chłopiec w klasie 

Jakub Groszek - rola chłopiec w klasie 

Oliwier Zawadka - rola chłopiec w klasie 

 

Jak Poślubić Milionera- film fabularny  

Iwo Rajski- rola Kuby- rola pierwszoplanowa

 

Jak Zostałem Gangsterem-film fabularny  

Maks Dobrowolski - rola bohater lat 14

Ryszard Kakietek -rola Kolega Bohatera 1 

Adrian Podlaski rola Kolega Bohatera 2  

Filip Zalega rola Kolega Bohatera 3

Krzysztof Wilk rola Syn Bohatera

Michał Mostowiec rola Waldek 15 lat

Jesienna dziewczyna - film fabularny ( Kalina)

Iwo Rajski -  rola Krzyś

Juliusz Romanowski - rola Henio

 

Kod Genetyczny- serial TVN

Olivka Bosowska- rola  Emilka ( stała rola)

Kacper Dyka - rola Kuba – syn Marii Gradoń

 

KLAN- serial

Pola Cieślak - rola Agatka

Adam Heliasz- rola Krzyś

Iga Naklicka- rola Marysia

Jan Oskroba- rola Władek

Filip Turkiewicz- rola Antek

Nela Szumowska- rola Alicja Kazuń

Emma Wojcik- rola Julcia

Michal Wolski- rola Dżastin

 

Komisarz Alex- serial

Natalia Wolska- rola Amelka odcinek 5 transza 13

 

Komers- film fabularny

Jakub Wróblewski - rola Tomek-rola pierwszoplanowa

 

Kopciuszek- serial

Olivka Bosowska- rola Alicja ( stała)

 

Korona Królów 2- serial

Magda Groszek- rola  córka Heleny

Miłosz Kwiecień - rola książę Kaźko 

Iwo Rajski-rola Zbyszek, syn Jury 

Bruno Rajski - mały Władysław Jagiełło

 

Korona Królów 3- serial

Tosia Litwiniak - rola księżniczka Katarzyna Mała

Natalia Wolska- rola księżniczka Jadwiga Mała

Maksymilian Dobrowolski- rola  Zygmunt Luksemburski, średni 

Burzyńska Blanka - rola córka Witolda

Zalega Filip - rola Biedny chłopiec 14 lat

Bartosz Zieliński-– rola Chłopiec -odcinek 333

Aleksander Karlak– rola Chłopiec  -odcinek 333

 

KRUCJATA- serial TVP

Oliwier Zawadka- rola Roszek, odcinek 3

 

Król- serial

Goc Weronika -rola Dziecko Klienta Okrutnika 

Olgierd Jaworski -rola Dziecko Klienta Okrutnika 

Michał Michalak - rola Daniel Szapiro 

Blanka Panek - rola żydowskie dziecko 

Piotr Musianek- rola żydowski chlopiec

Krzysztof Kuligowski - rola uczeń madame Potocki

Jakub Wróblewski- rola żydowski chłopiec #4 (Jesziwa)

Zofia Gorzęba - rola Janina ( córka Kuma) 

Danusia Ungier- rola Krystyna ( córka Kuma)  

Julia Gawrysiak - rola ZUZANNA (córka Kuma)

 

THE LIBERATOR - 4 odcinkowy serial historyczny prod POL/USA

Filip Zalega- rola Chłopiec snajper

 

Ludzie i Bogowie- serial TVP 

Kacper Dyka -rola Józek - syn Bronki

Noah Culbreth - Rola Chłopiec

Jastrzębska Julia- rola córka Goldbaum

 

ŁOWCY CIENI- serial kryminalny 

Milena Kolaj - rola Julia Małecka -stała rola

Milosz Kwiecień- rola Igor syn Maryśki-stała rola

 

M jak Miłość

Bruno Rajski- chłopiec /-odcinek 1433

Marysia Włodkowska - rola " siostrzenica Ewy 

Radomska Natalia 13.03- rola dziewczyna / odcinek 1449 

Kuba Dyniewicz -rola Mikołaj (Kolega Mateusza)

Grzegorczyk Maria- DZIEWCZYNA 1 odcinek 1454

Jurek Julia- DZIEWCZYNA 2 odcinek 1454

Garcarz Sonia-DZIEWCZYNA 3 odcinek 1454

Iga Krefft- rola Ula- stała rola

Gabrysia Świerczyńska- rola Ania (córka Marty)- stała rola

Miłosz Kwiecień- rola Kamilek Banach 

 

Magnezja- film fabularny

Iwo Rajski- rola synek Bohdana

Amelia Podlaska- rola epizod dziecko Bohdana

Zuzanna Dziubałko- rola epizod dziecko Bohdana

Kacper Dyka- rola epizod dziecko Bohdana 

 

Masażysta - film fabularny ( reż. Małgorzata Szumowska)

Adrian Podlaski – rola syn Marii

Blanka Burzyńska  - rola córka 2

Olaf Marchwicki - rola Rudy

 

Matka jest tylko jedna- pilot serialu

Zawadka Laura- rola Zosia

Skrzypek Natalia- rola Maja 

Iwo Rajski- rola uczeń 

 

MOTYW- serial TVN pod roboczym tytułem

Musianek Filip- rola Maciek Szulc

Podlaski Adrian- chłopczyk odcinek 1

Oliwier Kozlowski- syn Magilli

 

Na dobre i na złe

Kościuszko Szymon- mały Michał -retrospekcja/ odcinek 739,

Vincent Przybylski- Franio / odcinek 739 

Pola Figurska - rola Ola- odcinek 743

Adam Kolasiński- rola Piotrek /odcinek 47

Antoni Sokólski - rola Kolega-odc. 748 sc.

Sara Majsterkiewicz - rola Nikola odcinek 750

Marysia Włodkowska nr 59 -rola Ada,-odc.749, 750,751

Zalega Filip - rola Arek odc. 751

Marysia Włodkowska - rola Ada,-odc.749, 750,751 

Juliannie Piotrowka - rola Dziewczynka, odc. 757

Mateusz Bożek -rola Jaś

Natalia Wolska - rola Radka odcinek 767

Oliwier Seliga -rola Chłopiec odcinek 770 

 

Na Sygnale

Kinga Paulina Zabiega- uczennica 1 /  odcinek 229

Michał Mostowie- rola Frytek /odcinek 230             

Kuligowski Krzysztof-rola Filip / odcinek 230

Opaliński Maurycy- rola Maks  / odcinek 230

Adam Skalik-rola Tadzio 2 lata  odcinek 232-

Milena Kolaj - rola Patrycja odcinek 234

Marta Stępniewska - rola Marta odcinek 234

Eryk Pawlikowski- Janek / odcinek 232

Joanny Zalewskiej-rola Ola odcinek 235

Natalia Wolska -rola Kasia odcinek 240

Jakub Ziółkowski- rola  Dawid, odcinek  241

Jędrzej Adaszek - rola  nastolatek, odcinek 245  

Dawid Kozioł - rola Tomek, odcinek 241 

Czyż Jan - rola Kamil, odcinek 244

Małgorzata Węcławek - rola Lena, odcinek 244

Lehmann Marceli - rola Patryk, odcinek 244

Natalia Radomska- Rola Iga, odcinek 241

 

Konrad Skolimowski - rola Bednarz odcinek 258

Natan Wójcik- roli Szymek  odcinek 262

Gabriela Ambroziak- rola Gosia- odcinek 259

Leśniewski Jan  - rola Gustaw / odcinek 259

Osik Łukasz - Damian / odcinek 261

Julian Peciak -rola  Marcin  odcinek 260 

Nikodem Balczus - rola Józek, odcinek 263

 

Na Wspólnej 

Ania Żytka- rola Oliwia Sobieraj – stała rola

Anastazja Kruhlowa- rola Basi Kowalskiej / odcinek 2873

Anastazja Kawka- Anika Świetlicka / odcinek 2864

Ignacy Knuth-Sznajder- rola Grzesiek Smolny -stała rola

Daniel Pałubicki- rola Jacek Martyński / odcinek 2888

Natalię Radomską- rola Monika Juszczyk / odcinek 2888

Olgierd Jaworski- rola Jarogniew -stała rola

Julianna Piotrowska- koleżanka Sonia / odcinek 2917

Emilka Rostek- rola Ania Leśna / odcinek  2925 i kolejne

Błażewicz Maria- rola dziewczyna Karolina/ odcinek 2918

Krzysztof Wilk- rola Borys JACKIEWICZ odcinek 2918

Michal Sosnowski-rola Mariusz Borek

Emilka Rostek- rola Ania Leśna- kolejne odcinki

Eryk Chichowicz -rola Przemek Smolny-stała rola

Kacper Łukasiewicz -rola Kuba Brzozowski- stała rola

Natan Czyżewski-rola Franek Berg - stała rola

Natalia Skrzypek- Nastka Kaczor- rola kilkuodcinkowa

Ambroziak Gabriela  - rola  Ola Wiesiołek odcinek  3021 

Campbell Bruno-rola Mateusz Tryc odcinek  3026

Milosz Kwiecien – Staś Tadeusiak (stala rola)

Kazio Nowak- rola Konrad Pawlak odcinek 3046, 3051

 

NAJMRO- film fabularny

Ryszard Kakietek - rola uczeń 2 

 

Ojciec Mateusz

Natalia Skrzypek - rola Zuzia /odcinek 277

Bartek Zieliński - rola Michał 10 lat /odcinek 277 

Zieliński Mikołaj - rola PIOTRUS / odcinek 280  

Tymon Litwiniak rola Chłopak 1 / odcinek 277

Kuba Dyniewicz –rola  MICHAŁ/ odcinek 280 

Jakub Ziółkowski – rola Wirówka odcinek 283 

Kaj Szymanek-rola ADAS  odcinek 280 

Nadia Kullman - rola dziewczyna 1 odcinek 283

Zybert Karolina- rola dziewczyna 2 odcinek 283

Julianna Piotrowska- rola BLASK odcinek 278

Filip Dziwiszek rola Dziecko  2-odcinek 281

Iwo Rajski -rola chłopiec ok 7 lat odcinek 288 

Karlak Aleksander rola dziecko 1  odcinek 292

Kuba Zdrójkowski -  rola Robert  odcinek 296

Oliwier Seliga  -rola Chłopiec 2 odcinek 292  

Aron Jończyk -rola chłopiec 3 odcinek 292

Natalia Wolska -rola dziewczynka 1 odcinek 292

Antonina Jakubowska -rola dziewczynka 3 odcinek 292

Zalega Natalia  - rola Jagoda odcinek 296

Olivia Bosowska - rola  Dominika - odcinek 298

 

O Mnie Się Nie Martw – transza 10

Zalega Filip -  rola Piotrek /odcinek 5,6

Zbrojkiewicz Karol - odc.5 i 6 rola Chłopak nr 3 /odcinek 5,6

Panas Kamil - Kamil (chłopak, któremu kradną komórkę) /odcinek 6

Romanowski Mikołaj - rola Chłopak w klasie /odcinek 6

Ambroziak Gabriela - rola Dziewczynka 1 /odcinek 6

Młynarczyk Julia - rola Dziewczynka 2 /odcinek 6

transza 11-odcinek 7

Wiktoria Raczyńska – rola dziewczynka w parku 

Anna Raczyńska- rola Kobieta w parku 

Adam Raczyński- rola chłopiec w parku 

Jakub Groszek rola chłopiec 1

Kaj Szymanek- rola Chłopiec  2

Magda Groszek-rola dziecko 1

Nela Szymanek -dziecko 2 

transza 12

Paula Woś - rola dziewczyna-  Odcinek 1

 

Osiecka- tytuł roboczy - serial

Julia Kalko-rola Agata Passent 10 i 13 LAT,

Kinga Nowak- rola Agata Młynarska-lat 10

 

Pierwsza Miłość

stałe role

Magda Wieczorek- rola Kalina

Oliwia Bosowska - rola Justyna

 

Piłsudski -film Fabularny

Jończyk Aron – epizod chłopczyk

Jakub Ziółkowski- rola- Posłaniec z kwiatami

Milosz Kwiecień- rola syn Generała

Emilia Rostek – epizod dziewczynka 

 

Psy 3

 

Malwina Jachowicz - rola córka Wolfa i Angeli

 

 Jakub Wilk - rola syn Wolfa i Angeli

 

 Julia Kalko - rola córka Wolfa i Angeli 2

 

Ziuk,Młody Piłsudski -serial

Julia Kalko- mała Wanda -rola kilkuodcinkowa 

 

Pod Powierzchnią, - serial

Antonina Jakubowska -młodsza córka Zofii

Kazimierz Nowak-rola nastolatek odcinek 1 / transza 15

Filip Chiniewicz - kolega Stasia 

Paweł Kugel - kolega Tymka 1

Jędrzej Adaszek - kolega Tymka 2

 

Przyjaciółki  14- serial

Pola Figurska- rola Hania- stala rola we wszystkich transzach

Zosia Cybul - rola Marysia-stała rola od 12 transzy

Filip Chiniewicz rola Kuba odc. 3 

Sebastian Radzimski rola Rafał odc. 3 

Michał Mostowiec - rola uczeń konferansjer odc. 3  

Emilia Rostek - rola Blanka  - odc. 5

Maria Hołubkow - rola nastolatka odc. 7

Wiktor Benicki - rola chłopiec odc. 7

 

PSY 3. Canis Majoris-film fabularny o roboczym tytule

Natalka Wolska - rola Dziecko Rybaka

Kacper Dyka - rola Dziecko Rybaka

Marysia Włodkowska - rola Dziecko Rybaka

 

PUŁAPKA 2 -serial

Melania Lehmann -rola Mala Olga

Kwiecień Miłos-rola Staś ( wieloodcinkowa)

Zuzia Zawadzka- rola w retrospekcji

 

Rodzinka.pl - serial

Emilka Dankwa- rola Zosia-stała rola   

 

SMALL WORLD -film fabularny w reż. Patryka Vegi

Jessica Witenko- rola Ola 12 lat: 

Anastasiia Tkachenko- rola Wala 

Valerija Bortnyk - rola Katia

Martin Harytski - rola Sasza 

Julia Pietruszyńska - rola Anna

Tosia Litwiniak -rola Ania ( samobójczyni)

Anastazja Kawka- rola dziewczynka z piłką 

Olivia Durkiewicz - rola Ola 4 lata  

 

Ślad - serial

Olivia Bosowska - rola  Dominika Michalska  / odcinek 68

 

Ultrafiolet 2- serial

Kacper Dziubałko- rola PATYK odcinek 1,2

Iwo Rajski - rola Włodek,syn Agaty odcinek 208

Matylda Tumińska- rola  Klara,wnuczka Henryka/ odcinek 205- kontynuacja roli z I transzy  

 

Wanda, mein Wunder - film fabularny produkcji szwajcarskiej

Iwo Rajski- rola Jakub

Bruno Rajski- rola Tomasz 

 

Wataha 3 -serial

Krystyna Turchyna- rola dziewczynka ukrainka odcinek 25

 

Wiezień 77- film fabularny

Filip Dziwiszek- rola Maciek odcinek 68

Bruno Cambell- rola Niko odcinek 68

 

Wizjonerka - serial

Krystian Rogalski- rola chłopiec w Domu Samotnej Matki / odcinek 1

 

W rytmie Serca - serial

Eryk Cichowicz - rola Uczen 1 / odcinek  49

Maciej Nienaltowski - rola Uczeń 2/ odcinek  49

Kuba Dyniewiczowi- rola Mateusz (rola  wieloodcinkowa)

Iwo Rajski - rola Franek /odcinek 53  -

Julia Dygowska  - rola Oliwka odcinek 56 / granie 24.07.2019

Kinga Zabiega - rola Paulina,  odcinek 59

Dominik Kobyliński -rola kumpel, odcinek 59

Patrycja Słodowniak-rola nastolatka 1 odcinek 59 

Milena Kołaj-rola nastolatka 2 odcinek 59

 

Za marzenia- serial

Julia Obłuska -rola Hela /Odcinek 12

Marek Błażejak - rola Kuba / Odcinek 12

Zosia Gorzęba- rola Weronika / odcinek 11 

 

Zainwestuj w  marzenia- serial kontynuacja  Za marzenia

Jan Bronner - starszy syn Anielaka 

Stefan Kurnicki - młodszy syn Anielaka 

 

Zawsze Warto- serial

Antonina Litwiniak -rola Iza ( stała rola)

Gabrysia Świerczyńska- rola Maja ( stała rola)

 

Żmijowisko- serial dla Canal+

Noah Culbreth -Igor -stała rola

Marysia Włodkowska- Gosia -stala rola

Mikołaj Romanowski -rola syn Michaliny 

Marta Romanowska - rola córka Michaliny 

 

 Nowe role 2018r- Filmy  i seriale ( wg tytułów projektów)


 

BARWY SZCZĘŚCIA

stałe role:

Kaprzyk Olaf – rola Staś Pyrka
Kozłowski Oliwier – rola Mirek
Witeńko Jessica Sara – rola Weronika, córka Wilka
Culbreth Noah – rola Grześ
Skolimowski Konrad – rola Patryk
Dyniewicz Kuba – rola Filip 1
Wróblewski Jakub – rola Tymon

epizody:
Krzysztoszek Idalia – rola Klaudynka
Skalski Maksym – rola Filip
Prędota Magdalena – rola Anka
Zarzycka Zofia – rola Dziewczyna 1
Kwietniewski Michał – rola Chłopak 3, potem rola Marek
Angielczyk Paulina – rola Kamila – odc.1913
Marchlewska Wiktoria i Zabiega Kinga – role Dziewczyna 2 i Dziewczyna 1 - odc.2000
Hołubkow Maria – rola Aga – odc.2043
Sokólski Antoni – rola Florek – odc.2043
Kolaj Milena – rola Młoda dziewczyna - odc.2042


BLONDYNKA transza 7

Naklicka Maja – rola mała Sylwia


BROAD PEAK - film fabularny pod roboczym tytułem w  reżyserii Leszka Dawida
Dyniewicz Kuba – rola Jaś Berbeka (l. 15)


CAŁE SZCZĘŚCIE – film fabularny pod roboczym tytułem (TVN) 

Fersten Filip - rola dziecko


PROCEDER - SKAZANY NA RAP - film fabularny pod roboczym tytułem

Zieliński Bartosz - rola Michał syn Julii
Zawadzki Filip - rola mały Tomek Chada 


CIEMNO PRAWIE NOC - film fabularny w reżyserii Borysa Lankoszy

Karwowska Nikola – rola Różowa Dziewczynak
 Litwiniak Antonina - rola Alicja 8 lat
Zalega Filip - rola Adalbert


DETEKTYW ŁODYGA 6 

Klimont Antonina - rola MALWINA


DIAGNOZA transza 2

Rajski Iwo -  stała rola Marcel
Pałubicki Daniel - rola Nastolatek


DIAGNOZA transza 3

Rajski Iwo - stała rola Marcel
Litwiniak Antonina -rola stała Kasia Makusz  

epizody:
Banach Anna – rola Żona Krzysztofa
Wolska Natalia – rola Córka Krzysztofa


DIAGNOZA transza 4
Rajski Iwo - stała rola Marcel
Kwiecień Miłosz - rola Piotruś
Cichowicz Eryk - rola Igor


 

DRUGA SZANSA transza 5
Kwaśny Maja – stała rola Zośka
Dyniewicz Kuba -  rola Iwo
Skolimowski Konrad – rola Adrian
Gola Jakub – rola Kolega Ksawerego
epizody:

Bober Jakub , Kugel Anna , Wierzbicka Zuzanna , Jóźwik Michał i Maciej 
Jurek Julia – rola Dziewczynka pomylona z Zosią
Osik Mateusz - rola Chłopak
Strzelczyk Alicja – rola Dziewczynka na oiomie
epizody - dzieci z bazy:  Jaworski Olgierd, Goc Weronika, Seklecka Maja, Serwaczak Jakub 


 

DRUNK HISTORY sezon 2 serialu
epizody:
Pawelska-Brodowicz Tola
Szymański Franciszek
Jakubowska Antonina



DZIEWCZYNY ZE LWOWA transza 3
Skolimowski Konrad – stała rola Oleg
Dziubałko Zuzanna – stała rola Natalka
Naklicka Maja –
stała rola Nastka
Dyka Kacper – stała rola Semenko



EASTERN - film w reż. Piotra Adamskiego (produkcja Studio Munka) 

Wróblewski Jakub - rola Marcel
….................................................................................................................................................................
ECHO SERCA - serial pod roboczym tytułem
Culbreth Liam -  rola Tomek – odc. 3
Pałubicki Daniel - rola Witek – odc. 5
Konrad Skolimowski Konrad - rola Krzysiek -  odc. 6
Piotrowska Julianna - rola Małgosia - odc. 9
Filip Zalega Filip - rola Krzysiek - odc. 9
Kurek Weronika - rola Oliwka - odc. 7
Siemianowski Mateusz – rols Chłopiec 10-11 lat - odc. 7
….................................................................................................................................................................
EKRAN 2018
Oliwii Bosowskiej w scenie pt. "The 9th Step" w reż. Irma Puzauskaite



ROJST - serial
pod pierwotnym roboczym tytułem „Co Widziała Elsa Koepke”
Wasilik Magdalena - rola Agnieszka
Dziubałko Kacper - rola  Wojtek Makarski


 

FISHEYE ( rynie oko) - film fabularny w reż. Michała Szcześniaka
Michalak Michał –  epizod chłopiec wracający ze szkoly -epizod
Wolska Natalia -  rola Ania


GABINET NR 5 - serial, 3 odcinki pilotażowe

Woś Paula  -  rola Andżela - odc. 1 i 3
Piotr Duliński Piotr -  rola Sebastian - odc. 1 i 3
Ambroziak Gabriela - rola Natalka - odc. 2



GANGI WARSZAWY - serial

Kwiecień Miłosz – stała rola Antoś 1
|Benicki Wiktor – stała rola Antoś 2
Wróblewski Jakub- rola Pablo - odc. 2
Gawrysiak Julia -  rola dziewczynka lat 12 – odc. 2
Stępniewska Marta - rola  Hakerka
Ziólkowski Jakub – rola Sardyna (gangster)


 

HEJTER  film fabularny pod roboczym tytułem w reż.Jana Komasy

Rajski Iwo -  rola Synek Beaty



HOME SWEET HOME,film w reż. Agaty Puszcz

Stańkowska Weronika - rola Dziewczynka
Culbreth Liam – rola Solenizant
Kruhlova Anastazja -  rola Leia

epizody: Panas Kamil, Gawrysiak Julia, Rajski Bruno, Litwiniak Antonina, Bożek Maciej, Bożek Mateusz, Jaworski Olgierd, Zalega Filip, Piotrowska Julianna


 

KLAN
Zduńczyk Pola – rola Agatka
Dąbrowski Antoni – rola Staś
Ziółkowski Antoni – rola Teofil Kozieło
Gorzęba Zofia – rola Julita
Litwiniak Gabriela – rola Koleżanka
Kasprzykowska Natalia – rola Alicja Kazuń
Pilarski Filip – rola Stefanek
Peciak Julian – rola Pawełek
Rostkowska Marta – rola Anula



KLECHA, film fabularny
w reżyserii Jacka Gwizdały

Pawlikowski Eryk - rola Jacek 2


 

MISZ MASZ, CZYLI KOGEL MOGEL 3 – film fabularny

Kozłowski Oliwier – rola Chłopak
Gawrysiak Julia – rola Dziewczynka
….................................................................................................................................................................
KOMISARZ ALEX
transza 11
Gawrysiak Julia – rola Dziewczynka lat 9, odc. 13 


 

KORONA KRÓLÓW

Zieliński Bartosz - rola Andrzej Andegaweński
Dziwiszek Filip – rola Ludwik Węgierski
Benicki Wiktor - rola Stefan Andegaweński
Rostek Emilia - rola Kundzia
Świerczyńska Gabriela - rola Elżbietka (starsza)
Marchwicki Olaf - rola Maciej (starszy)            
Figurska Pola - rola Mniszka młoda 
Wolska Natalia -  rola Anna, bratanica Bolka 6 lat
Filip Dziwiszek- STEFAN, królewicz Węgierski -zmiana roli
Zeman Mikołaj – rola  Mały Złodziej II
Kuligowski Szymon - rola  Mały Złodziej |
Bosowska Olivia – rola Katka, czeska dziewczyna.
Romanowski Juliusz – rola Dziecko czeskie
Pałubicki Daniel – rola Chłopak, złodziej chleba
Skolimowski Konrad – rola  Bawarczyk, złodziej
W.Benicki , F.Pilarski -królewicze Węgierscy- retrospekcje
Gawrysiak Julia - rola Anna, bratanica Bolka 11 lat



KURIER - film  fabularny o Janie Nowaku Jeziorańskim w  reż. Władysława Pasikowskiego

Skrzypek Natalia – rola Jadzia
Dobrowolski Maksymilian – rola Chłopak
Zeman Mikołaj – rola Chłopak 2
Kuligowski Krzysztof i Paleolog Franciszek – rola Chłopcy w scenach łapanki


 

LEŚNICZÓWKA -serial

Bożek Maciej - rola Nastolatek

.....................................................................................................................................................................
M JAK MIŁOŚĆ

Kaczmarska Maja – rola Oleńka, odc.1375
Dobrowolski Maksymilian – rola Chłopak 1, odc.1377
Szostek Aleksander - rola Chlopak 2
Iga Krefft Iga – stała rola Ula
Szuchniewicz Norbert – rola Piłkarz 1
Zalega Filip – rola Patryk
Świerczyńska Gabriela – stała rola Ania, córka Marty
Kwiecień Miłosz - rola Kamilek
Skrzypek Natalia - rola KASIA
Zbrojkiewicz Karol - rola Kolega Damiana

.....................................................................................................................................................................
MECENAS LENA BARSKA - serial
stałe role:
Idzikiewicz Natalia - rola Asia Barska
Dyniewicz Kuba – rola Wojtek Barski

role odcinkowe:
Dziwiszek Filip - rola Filip Piiasecki, odc.8
Bosowska Olivia - rola Iza Kozłowska, odc.9  
Skolimowski Konrad - rola Krzysiek Walkowiak, odc.9
Czyżkowska Agata – rola Dzidzia, nowa dziewczyna Lowelasa, odc.6  



MOWA PTAKÓW – film fabularny według scenariusza Andrzeja Żuławskiego
role II-planowe:

Marchwicki Olaf 
Kugel Paweł
Pasik Konrad



NA DOBRE I NA ZŁE

Kostecki Kacper - rola Kubuś  ,
Pakoca Agnieszka - rola Kaja, odc.695
Ola Majorkiewicz Aleksandra -  rola Pielegniarka
Piątek Klaudia – rola Ola, odc.714
Gawrysiak Julia – rola Agata, odc.724



NA SYGNALE

Dyka Kacper – rola Antoś, odc.185 

Morawski Michał – rola Michał, chłopiec z autyzmem, odc.184 

Kwiecień Miłosz – rola Olek, odc.182

Osik Mateusz – rola Maciek, odc.186 

Dyniewicz Kuba – rola Olek, odc.187

Dziubałko Kacper - rola Miłosz, odc.196 

Litwiniak Tymoteusz - rola Jobix, odc.196 

Zalega Filip – rola Kuba, odc.203
Pawlikowski Eryk -  rola Janek - wieloodcinkowa

Pasikowska Marcelina – rola Pola, odc.212

Kozłowski Oliwier -  rola Michał, odc.221 

Borowik Amelia - rola Ela, odc.219 

Kuligowska Zofia – rola Nela lat 6, odc.224   

Zembrzycka Wiktoria – rola Lena lat 8, odc.225 

Kordyla Dawid – rola Krzyś 2-3 lata, odc.225


NA WSPÓLNEJ

Kwiecień Miłosz - stała rola Staś Tadeusiak

Romanowski Mikołaj - rola Paweł Laskowski, odc.2666  

Łukasiewicz Kacper - stała rola Kuba Brzozowski 

Cichowicz Eryk – stała rola Przemek Smolny
Szostek Mikołaj - stała rola Kajetan Cieślik
Kugel Paweł - rola Wojtek Miecuch - kilkuodcinkowa

Czyżewski Natan - stała rola Franek Berg
Słapek Bernadetta – rola Klara - kilkuodcinkowa

Zalewska Joanna – rola Maja Grajewska

Ziółkowski Jakub - rola Robson 

Sitek Bartosz - rola - Krzysiek Stępniak
Stępniewska Marta - rola Paula Szowicka (dziewczyna Przemka)

Knuth-Sznajder Ignacy - rola Grzesiek Smolny

Kościuszko Szymon – rola Franek Wozniak syn Mariana
Bożek Mateusz – rola Janek Bończak
Szostek Aleksander – rola Michał Turecki
Witeńko Jessica Sara
- Emilka

Lewandowska Michalina – rola Małgosia Kleja
Hołubkow Maria – rola Mirecka koleżanka Mani, odc.2755

Wójcik Natan - rola Grzesiek

Daniel Ksawery - rola Dawid Michalski

Osik łukasz - rola Maciek Dobrzyński

Jastrzębski Max – rola Łukasz Książkiewicz 

Pałubicki Daniel – rola Uczeń Krzysiek  

Kubiak Mikołaj – rola Uczeń Gunter
Słodownik Patrycja – rola Uczennica Mobecka

Romanowska Marta – rola Natalia Ostrzycka, odc.2795

Kruhlova Anastazja - rola Koleżanka Zosia
Opaliński Maurycy - rola Mirek Nożycki, odc.2839

Leśniewski Jan -  rola Janek Bieliński, odc.2845



ZAWSZE WARTO – serial ( wcześniejsze nazwy – Do przodu żyj / Nie czekaj / Rozwódki )

stałe role: 

Litwiniak Antonina – rola Iza 

Świerczyńska Gabriela – rola Maja


 

NORMALNIE MASAKRA – roboczy tytuł filmu telewizyjnego

Dziubałko Kacper - rola Damian Ciszczyk - syn


 

ODWRÓCENI - serial
Suchodolska Kornelia – stała rola: córka Lidki - Ewa 

epizody:

Sękowska Lena – rola Dziewczynka na hulajnodze
Michalski Franciszek – rola Chłopiec


 

OJCIEC MATEUSZ

Winek Mateusz – rola Chłopiec 

Bożek Mateusz - rola Jasiek, odc.258

Rajski Bruno – rola Janek, odc.266

Fabisiak Bartosz - rola Chudy, odc.268
Dziubałko Kacper – rola  Rafał, odc.270 

Naklicka Maja Pola  - rola Dziewczynka lat 7, odc.272
Zawadzki Filip- rola Chlopiec, odc.272-



OKO ZA OKO - serial
Dziubałko Kacper – rola Mieszko; odc.3
….................................................................................................................................................................
O MNIE SIĘ NIE MARTW

Kwaśny Maja – stała rola Helenka

Węcławek Kamil - rola Zbyszek
….................................................................................................................................................................

PANACEUM część WAWER- film fabularny

Marchwicki Olaf – rola Kamil


 

PIERWSZA MIŁOŚĆ

Wieczorek Magdalena – stała rola Kalina

Bosowska Olivia – stała rola Justyna 


 

PIŁSUDSKI - film Fabularny

Jończyk Aron – epizod Chłopczyk

Ziółkowski Jakub – rola  Posłaniec z kwiatami

Kwiecień Miłosz – rola Syn Generała

Rostek Emilia – epizod Dziewczynka



ZIUK, MŁODY PIŁSUDSKI - serial

Dyniewicz Kuba – rola Ziuk Piłsudski

Rajski Iwo – rola Jasiek Piłsudski lat 5

Szymański Franciszek – rola Kazik Piłsudski lat 10  

Furgał Michalina – rola Marysia Piłsudska lat 8

Szumowska Nina – rola Ludwika Piłsudska lat 2

Świderski Patryk – rola Dziecko Kanczera i jego żony 

Mostowiec Michał - rola Artiom

Kalko Julia – rola mloda Wanda 

Jóźwik Michał i Jóźwik Maciej -  rola Gimnazjaliści



PLANETA SINGLI 2 – film fabularny

Dudek Julia, Stąpór Maksymilian, Litwiniak Antonina – epizody Dzieci


 

PLANETA SINGLI 3 -  film w reżyserii Sama Akiny

Michalak Michał - rola Małego Marcela

Panas Kamil - rola 12-letniego Marka
….................................................................................................................................................................
POCIĄG DO PODRÓŻY - serial

Karwowska Nikola – rola Mała Księżniczka


 

POD POWIERZCHNIĄ - serial

Leon Bolek Leon – rola Max 2 lata

Jończyk Aron – rola Chłopczyk grający w piłkę


 

PRZYJACIÓŁKI - serial

Figurska Pola – stała rola Hania - stala rola we wszystkich transzach

Dyka Kacper - rola Tadzio, odc.8 transza 11

Cybul Zofia – stała rola Marysia - stała rola od 12 transzy

Chiniewicz-Waskowski Filip - rola Miron, odc.7 transza 12

Adaszek Jędrzej - rola Kuba, odc.7 transza 12

Stępniewska Marta – stała rola Tośka - stala rola w 13 transzy

Jaworski Jeremi - rola Synek Heidi, odc.4 transza 13

.....................................................................................................................................................................
PUŁAPKA - serial

Dubowska Malwina – rola Dagmara

Bosowska Olivia – rola Karolina

Zeman Mikołaj – rola Norbi

Woś Paula – rola Dziewczyna z pokoju Ewy

Gorzęba Zofia – rola Ada 

Fabisiak  Bartosz – rola Chłopak

Kwiecień Miłosz – rola Staś 
Drogowska Nikola – rola Izka 

Pasik Maksym - rola Paweł

Wolska Natalia - rola Córka Różańskiej lat 6

Kalko Julia – rola Nadia

Wróblewski Jakub – rola Wyrostek

Konrad Pasik – rola chłopak


 

RODZINKA.PL - serial

Dankwa Emilia – stała rola Zosia 


.SOLID GOLD ( Szczere Złoto)- film fabularny

Marchwicki Olaf - rola 14-letni Wyrostek

Kugel Paweł i Wróblewski Jakub - chłopcy agresorzy


STULECIE WINNYCH - serial

Dziubałko Zuzanna – rola Dziewczynka, odc.6 

Opaliński Maurycy -  rola Paweł młody  

Goździkiewicz Olaf – rola  Florian lat 13  

Tyszkiewicz Antoni - rola Jasiek 7-12 lat   

Tyszkiewicz Amelia – rola Esterka Blumenthal 

Wójcik Natan – rola Antek Jamroży 

Winek Marta  - rola Pokojówka Brzozowskich  

Dziubałko Kacper – rola Jerzyk syn Andzi
Zduńczyk Pola - rola malutkiej Łucji


SUPERNOVA - film w reżyserii Bartosza Kruhlika

Rajski Iwo – rola Piotruś


Program Edukacji Filmowej 2017/2018 -scena w reż.Aleksandry Kułakowskiej pt. „Arka czasu” (Film), 

Dziwiszek Filip - rola Rafał


SZPITAL DZIECIĘCY - serial

Odcinek 33 

Pałubicki Daniel – rola Andrzej             

Gorzęba Zofia  - rola Justyna     

Litwiniak Gabriela - rola Hania     

Odcinek 34
Zalega Filip - rola Oskar

Rostek Emilia - rola Ala 

Serwaczak Jakub – rola Antek
Odcinek 36
Winek Mateusz - rola Ignacy                    
Dziubałko Zuzanna -  rola Kaja    

Odcinek 37

Rogalski Krystian – rola Kazio

Adamus Aron - rola Ludwik 
Odcinek 38 

Wójcik Natan - rola Franek

Odcinek 39 

Witeńko Jessica Sara - rola Marysia, córka Kochańskiej
Malinowska Antonina - rola Ola, córka Kochańskiej
Odcinek 40
Litwiniak Tymon - rola Łukasz 
Odcinek 43
Kruhlowa Anastazja - rola Klara 

Odcinek 44   
Dobrowolska Milena - rola Maj,
Odcinek 45 

Obłuska Julia - rola Łucja  

Szymański Franciszek - rola Julek
Kołodziński Natan – rola  Michaś 

Odcinek 46

Pamulak Wojciech - rola Wojtek kolega Damiana
Jurek Julia - rola Nina  
Paleolog Franciszek – rola Karol
Pamulak Maciej – rola Damian, brat Karola 
Odcinek 47

Dyka Kacper - rola Patryk
Nowak Kazimierz – rola Filip 
Witeńko Tristan Sebastian – rola Matthew 

 
Odcinek 48  

Bosowska Olivia - rola Maria 

Woś Paula - rola Jessica  

Odcinek 50
Zembrzycki Jakub - rola Tomek 
Kullmann Nadia - rola Kalina
Odcinek  51
Dębowska Julia - rola Lilka 
Jastrzębska Julia - rola Julia


EKSPEDYCJA – teatr telewizji w reżyserii Wojciecha Adamczyka

Sobociński Mateusz - rola Wojownik IV 

Ziółkowski Jakub - rola Karaczur I


VOLTERRA - film fabularny pod roboczym tytułem, w reżyserii Jacka Borcucha 

Benicki Wiktor -  rola Salvatore


W RYTMIE SERCA - serial

Wróblewski Jakub  - rola Rafał, odc.23

Michalak Michał - rola Krzyś, odc.20   

Benicki Wiktor - rola Chłopiec, odc.20
Skrzypek Natalia - rola Dziewczynka, odc.25   

Nakilcka Maja – rola Zosia, odc.21

Szumowska Nina - rola Wanda, odc.26  

Michalski Franciszek - rola Henio, odc.26

Serwaczak Konrad – rola Rysio, odc.26

Bosowska Olivia - rola Lidka, odc.25 

Dubowska Malwina - rola Martyna, odc.25

Radomska Natalia - rola Dziewczyna 2, odc.25    
Kostkiewicz Natalia - rola Dziewczyna 1, odc.25  
Brochocka Julia - rola Dziewczyna, odc.25  
Kwapisiewicz Nadia  -  rola Dziewczyna 2, odc.25   

Zalega Filip - rola Janek, odc.28 
Kozłowski Oliwier - rola Seba, odc.32
Dyniewicz Kuba -  stała rola  Mateusz od odcinka 31
Cybul Zofia - rola Klara, odc.44
Bożek Mateusz – rola Bartek, odc.46,48
Klimont Antonina - rola Iga odc.46,48


ZA MARZENIA - serial

Skolimowski Konrad - rola Kolo 
Wróblewski Jakub - rola Łepek 

Bronner Jan – rola starszy syn Anielaka, odc.6

Kurnicki Stefan – rola młodszy syn Anielaka, odc.6

Gawrysiak Julia -  rola Dziewczynka do szkoły w odc.11,12,13.
Dziubałko Kacper - rola Nastolatek,  odc.10
….................................................................................................................................................................
ZERODWA- pilot serialu

Kugel Paweł - rola Magnez
….................................................................................................................................................................

Grudzień 2018 -  Nowe Role

Filmy i seriale

Na Wspolnej - Jan Lesniewski - rola Janek Bieliński - odc2845,; 2846
M jak Milość - Karol Zbrojkiewicz - rola kolega Damiana
W rytmie serca :
Mateusz Bożek - rola Bartek odc.46,48
Klimont Antonina - rola Iga odc.46,48
Na sygnale :
Natalia Zembrzycka - rola Lena odc.222
Dawid Kordyla - rola Krzyś
Ojciec Mateusz - Naklicka Maja - rola dziewczynka oraz Filip Zawadzki - rola chłopiec
Gabinet 5 :
Paulina Woś - rola Andżela oraz Piotr Duliński - rola Sebastian odc.3
Gabriela Ambroziak - rola Natalka odc.2
Hejter w reż.Jana Komasy - Iwo Rajski - rola synek Beaty

Reklamy

CARREFOUR JEANS sesja zdjęciowa – Zieliński Bartosz, Wolska Natalia i Kwiecień Miłosz
Dr Oetker – Słodka Chwila – Bronner Jan 
PLUS - Wyprzedaż – Romanowski Juliusz 
CYFROWY POLSAT - Wyprzedaż – Winek Mateusz 
WAWEL – Wolność Wyboru – rekl. Internetowa – Czyż Jan i Rybicka Aleksandra
WEDEL – statystowanie – Przybylska Marietta i Culbreht Noah Liam ~
PLUS Teleturniej - Franciszek Paleolog
Deliveroo - Sara Majsterkiewicz 
Getin Bank - Bruno Rajski

Listopad 2018 -  Nowe Role

Filmy i seriale

Echo serca odc.9 - Julianna Piotrowska - rola Małgosia, Filip Zalega - rola Krzysiek
Echo serca odc.7 - Mateusz Siemianowski - rola chłopiec

Reklamy

Winiary "Czerwony Barszcz" pt„Święta"- Anna Banach - mama, Iwo Rajski- syn, Julianna Piotrowska- córka
mBank - epizody - Olga Chmielewska, Feliks Markusheuski, Aleksandra Rybicka
mBank WOŚP - Kacper Dyka, Noah Culbreth, Natalia Skrzypek
Biedronka święta - Marysia Włodkowska, Joanna Majewska
SOS Wioski Dziecięce - Natalia Skrzypek
Fundacja DDS - Liwia Sadoch
Fundacja Polska Fundacja Narodowa - Blanka Wiatrowska
Trivago - Mateusz Winek i Szymon Kuligowski

Październik 2018 -  Nowe Role

Filmy i seriale:

W rytmie serca - Szymon Kuligowski - rola chłopiec, odc. 41
Ojciec Mateusz - Bruno Rajski - rola Janek
Na sygnale - Oliwier Kozłowski - rola Michał
Na sygnale - Amelia Borowik - rola Ela

Reklamy : 

Margaryna Kasia - Julia Gawrysiak, Joanna Majewska, Ryszard Kakietek, Maciej Bożek, Mateusz Bożek, Julia Jurek, Zofia Gorzęba`
Gpay - Natalia i Michał Wolscy
Carrefour - Natalia Wolska

 

Wrzesień 2018 -  Nowe Role

Filmy i seriale:

Solid Gold w reż.Jacka Bromskiego - Olaf Marchwicki -rola 14letni wyrostek
Pod Powierzchnią odcinek 1- Aron Jończyk - chlopczyk grający w piłkę
Na Dobre i na złe - Julia Gawrysiak - rola Agata odc.723,724
M jak Miłość -  Zalega Filip - rola Patryk oraz Szuchniewicz Norbert - rola Pilkarz 1
GANG WARSZAWY serial - Marta Stępniewska - rola Hakerka, odc. nr 5
BARWY SZCZĘŚCIA - Wiktoria Marchlewska - dziewczyna  #1 i Kinga Zabiega #2 - odc.2000/sc.6 epizody
Chyłka - Anastazja Kruhlova - rola dziewczynka z ojcem odc.2
Na wspólnej - Michał Mostowiec - rola uczeń Deszczak

Reklamy:

ALIOR BANK – Bronner Jan
ALLEGRO – Goc Weronika, Matuszewska Zoja i Szymański Franciszek 
BAKALAND – Kuligowski Szymon 
BGŻ BNP PARIBAS – Dziubałko Zuzanna 
BIEDRONKA Back to Scholl - Kalko Julia, Bożek Mateusz, Szymczak Gabriela
BIEDRONKA sesja - Rajski Iwo
BOSCH – Krężel Alan, Matuszewski Mikołaj 
BRW – Culbreht Noah 
BZWBK SANTANDER – Majewska Joanna 
CARREFOUR C4 (sesja) – Culbreht Noah, Liam, Popenko David i Figielska Natalia 
Carrefour sesja H19 – Motowski Szymon, Dygowska Julia, Szostek Mikołaj 
CARREFOUR katalog H14 – Romanowska Marta i Zembrzycka Wiktoria 
Carrefour sesja  - Rostek Emilia 
DR OETKER PIZZA GIUSEPPE – smaki świata hot dog i chilli concarne – Olasz Michał
EURO RTV AGD – Piotrowska Julianna
HERBAPECT – Banach Anna, Wolscy Natalia i Michał
IBUFEN – Piwowarczyk Michał 
IKEA – Wodzyńska-Nyangau Luiza
JUTRZENKA – Wolska Natalia 
ING Powitanie – Brochocka Julia, Litwiniak Gabriela, Budyta Paulina 
KAMPANIA SAMORZĄDOWA-DZIECINNIE PROSTE – Kawka Anastazja, Kondratiuk Ewa i Wójcik Natan 
MLEKOVITA – Błażejak Lena 
NOKIA - Patryk Komosa
OPEL – Musianek Piotr 
PAOLA SOKI – Kuligowski Szymon 
PEPCO BACK TO SCHOLL – Banach Anna 
SERKI SERENADA – Banach Anna, Kwiecień Miłosz 
RUTINOSCORBIN – Romanowski Mikołaj 
SUPREMIN Legal – Figielska Natalia 
SMYK - Adam Skalik, Olivia Durkiewicz, Magdalena Szczodrowska
T-MOBILE Szkoła – Kuligowski Szymon, Wójcik Natan, Cichowicz Alicja – epizody, Świerczyńska Gabriela – rola gł.
VITRUM D3 – Banach Anna
ZPUE pt. BIEGACZ – rola Jaś 8 lat – Culbreht Liam 
ŻYWIEC ZDRÓJ SUPERIORITY – Gawrysiak Julia 
ZWIASTUN GRY – sesja motion capture – Błażejak Marek 

Sierpień 2018 -  Nowe Role

Filmy i seriale:

Kurier - Maksymilian Dobrowolski - rola chłopak
Gangi - Julia Gawrysiak

Reklamy:

Pepco pt.Cienie zwierząt - Natalia Figielska
Wyższe Szkoły Bankowe - Julia Bernard, rola studentka
E.leclerc pt.Candies - Iwo Rajski
Decathlon Back to school - Filip Fersten oraz Danuta Ungier
Chrupki Star - Jakub Ziółkowski
OLX - Malwina Jachowicz 
BGŻ Sonda - Julia Dygowska, Michelle von Nathusius
Biedronka ziemniaki - Michał Morawski
Hortex - Piotr Musianek 
Almette - Mikołaj Romanowski

Lipiec 2018 -  Nowe Role

Filmy i seriale

Dziewczyny ze Lwowa 3 - Maja Naklicka - rola Nastka
Przyjaciółki :
Filip Chiniewicz - rola Miron odc.7
Jędrzej Adaszek - rola Kuba odc.7
Pułapka - Kuba Wróblewski - rola Wyrostek odc.5
Spot Kartka dla Powstańca - Eryk Pawlikowski 
Na sygnale - Marcelina Pasikowska - rola Pola odc.222
Barwy Szczęścia - Mateusz Sobociński odc.1971
Młody Piłsudski :
Patryk Świderski - rola dziecko Kanczera i jego żony
Kuba Dyniewicz - rola młody Piłsudski (Ziuk)
Iwo Rajski - rola brat Piłsudskiego Jasiek
Franciszek Szymański - rola Kazik
Michalina Furgał - Marysia
Nina Szumowska - Ludwika
Supernova film fabularny - Iwo Rajski - rola Piotruś
Klecha - Eryk Pawlikowski - rola Jacek 

Reklamy

Cyfrowy Polsat UEFA - Mateusz Winek-syn, epizody- Bartek Zieliński oraz Dawid Popenko
Amica - Natalia Figielska - rola córka siostry
Entitis Krople do nosa - Natalia Figielska, Kacper Dyka - epizody
MEGLIO środki czystości sesja i reklama- Bartosz Zieliński
PZU pt.Odblaski - Dawid Popenko
Biedronka - Joanna Majewska

Czerwiec 2018 -  Nowe Role

Filmy i seriale

Dziewczyny ze Lwowa 3 - Konrad Skolimowski - rola OLEG
Przyjaciółki - Zosia Cybul - rola Marysia
Blondynka - Maja Naklicka - rola mała Sylwia
Na sygnale - Filip Zalega - rola Kuba 
Na Wspólnej :
Osik Łukasz - rola Daniel Ksawery
Jastrzębski Max - rola Łukasz
Pałubicki Daniel - rola uczeń Krzysiek 
Mikołaj Kubiak - rola uczeń Gunter
Patrycja Słodownik - rola uczennica Mobecka
O mnie się nie martw - Mateusz Winek gościnnie - rola chłopiec
Pułapka :
Natalia Wolska - rola córka Różańskiej
Julia Kalko - rola Nadia,odc.5
Korona Królów :
Natalia Wolska - rola Anna,bratanica Bolka
Filip Dziwiszek - rola Stefan,królewicz węgierski
Na dobre i na złe - Klaudia Piatek, rola Ola 
W rytmie serca w reżyserii Piotra Wereśniaka - Oliwier Kozłowski - rola Seba odc.32
Dziewczyny ze Lwowa 3 - Zuzanna Dziubałko - rola Natalka
Na sygnale - Eryk Pawlikowski - rola Janek
Planeta Singli 3 - Michał Michalak - rola mały Marcel 
Planeta Singli 3 - Kamil Panas - rola 12 letni Marek
Kurier - Natalia Skrzpek - rola Jadzia

Reklamy

Spot Internetowy Galerii M1- Anastazja Kruhlova
Pepco pt.Mięta -
Marta Romanowska, Eryk Pawlikowski
Spot reklamowy ONET -
Mateusz i Maciej Bożek
KFC - Eryk Pawlikowski,epizod
Megapar - Julia Jurek, rola córka
TESCO - nowe intro - Marta Romanowska, Idalia Krzysztoszek, Bartek Zieliński, Mikołaj Szostek, Jan Bronner