Get Adobe Flash player
kozlowski
czyzewski
temenuzka

WAŻNE!!!

Dostęp rejestrowany tylko dla Aktorów Agencji Aktorskiej OPTA.

Szczegóły TUTAJ!!!

Nowe role filmy i seriale 2019 ( wg tytułów projektów)

39 i pół tygodnia"- serial TVN

MAJA SEKLECKA -ZOŚKA (CÓRKA DARKA -10 lat) -stała rola pierwszoplanowa
FRANCISZEK PALEOLOG-FRANEK (SYN PATRYKA -10 lat) - stała rola 


BARWY SZCZĘŚCIA

Kordyla Dawid -Rola BARTUŚ 2 lata - odcinki 2076, 2077

 Anastazja Kawka - rola Gosia /odcinek 2075

 Piotr Musianek - rola Krzyś  /odcinek 2075

 Włodkowska Marysia -rola Gabrysia /odcinek 2075

Naklicka Maja Pola -- RODZENSTWO /odcinek 2075 

Zieliński Bartosz -- RODZENSTWO /odcinek 2075 

Michał Mostowiec-chłopiec/ odciek  2073

Eryk Pawlikowski - CHŁOPIEC / odcinek 2086 

Gabiela Ambroziak- ROLA  MARIANNA /odcinek 2096


CIEŃ -serial kryminalny

Olaf Marchwicki- rola PAWEŁ 

Natalia Wolska - rola BEATKA BRONIEC


CZARNY MŁYN – film fabularny
Mateusz Winek - - rola Karol- rola pierwszoplanowa


DETEKTYW ŁODYGA 7

Rajski Iwo – rila Janek


DIAGNOZA transza 4

Rajski Iwo -  stała rola Marcel
Milosz Kwiecień- rola Piotruś

Eryka Cichowicza rola Igor 

Sara Majsterkiewicz- rola dziecko/ odcinek 8 i 9


ECHO SERCA- serial

Oliwier Kozłowski - rola MICHAŁ odcinek 11 

Roża Manelska - rola NIEMOWLAK córka Maćka  /  odc. 16 

Jędrzej Adaszek - CHŁOPIEC PO DOPALACZACH 1 /odc. 15 

Michał Mostowiec - CHŁOPIEC PO DOPALACZACH 2 /odc. 15 
Kazimierz Nowak - CHŁOPIEC PO DOPALACZACH 3 /odc. 15 

Aron Jończyk - rola ŁUKASZEK / odcinki 15,16,17


EKRAN 2019
Oliwier Kozłowski - rola DAWID w scenie "Ja i mój brat"


Serial KLAN
Pola Cieslak- rola Agatka

Adam Heliasz- rola Krzys

Iga Nakilcka- rola Marysia

Jan Oskorba- rola Władek

Filip Turkiweicz- rola Antek

Nela Szumowska- rola Alicja Kazuń

Emma Wojcik- rola Julcia

Michal Wolski- rola Dżastin


Korona Królów- serial

Magda Groszek- rola  CÓRKA HELENY

MIŁOSZ KWIECIEŃ- rola książę KAŹKO 

Iwo Rajski-rola ZBYSZEK, syn Jury 

Bruno Rajski - mały Wladysław JAGIEŁŁO


THE LIBERATOR - 4 odcinkowy serial historyczny prod POL/USA

Filip Zalega- rola Chlopiec snajper


Ludzie i Bogowie- serial TVP 

Kacper Dyka -JÓZEK - syn Bronki


ŁOWCY CIENI- serial kryminalny
Milena Kolaj - ROLA: JULIA MAŁECKA -stała rola

Milosz Kwiecień- rola Igor syn Maryśki-stała rola


M jak Miłość

Bruno Rajski- chłopiec /-odcinek 1433

MARYSIA WŁODKOWSKA- rola " siostrzenica Ewy 

Radomska Natalia 13.03- rola dziewczyna / odcinek 1449 

Kuba Dyniewicz-rola Mikołaj (Kolega Mateusza)-Mikolaj 


MOTYW- serial TVN pod roboczym tytułem

Musianek Filip- rola Maciek Szulc


Na dobre i na złe

KOŚCIUSZKO SZYMON- mały Michał -retrospekcja/ odcinek 739,

Vincent Przybylski- Franio n/ odcinek 739
Pola Figurska - rola Ola- odcinek 743

Adam Kolasiński- rola Piotrek /odcinek 47


Na Sygnale

Kinga Paulina Zabiega- UCZENNICA 1 /  odcinek 229

Michał Mostowie- ROLA FRYTEK /odcinek 230             

Kuligowski Krzysztof-rola Filip / odcinek 230

Opaliński Maurycy- rola Maks  / odcinek 230

Adam Skalik-rola Tadzio 2 lata  odcinek 232-

Milena Kolaj - ROLA PATRYCJA odcinek 234

Marta Stępniewska - rola MARTA odcinek 234

Eryk Pawlikowski- Janek / odcinek 232


Na Wspólnej 

Ania Żytka- rola Oliwia Sobieraj – stała rola

Anastazja Kruhlowa- rola Basi Kowalskiej / odcinek 2873

Anastazja Kawka- Anika Świetlicka / odcinek 2864

Ignacy Knuth-Sznajder- rola Grzesiek Smolny -stała rola

Daniel Pałubicki- rola Jacek Martyński / odcinek 2888

Natalię Radomską- rola Monika Juszczyk / odcinek 2888

Olgierd Jaworski- rola Jarogniew -stała rola

Julianna Piotrowska- koleżanka Sonia / odcinek 2917

Emilka Rostek- rola Ania Leśna / odcinek  2925
Błażewicz Maria- rola dziewczyna Karolina/ odcinek 2918


Ojciec Mateusz

Natalia Skrzypek - ROLA ZUZIA /odcinek 277

Bartek Zieliński - ROLA Michał 10 lat /odcinek 277 

ZIELIŃSKI MIKOŁAJ - ROLA PIOTRUS / odcinek 280  

Tymon Litwiniak ROLA Chłopak 1 / odcinek 277

Kuba Dyniewicz –rola  MICHAŁ/ odcinek 280


O Mnie Się Nie Martw – transza 10

Zalega Filip -  rola Piotrek /odcinek 5,6

Zbrojkiewicz Karol - odc.5 i 6 rola Chłopak nr 3 /odcinek 5,6

Panas Kamil - Kamil (chłopak, któremu kradną komórkę) /odcinek 6

Romanowski Mikołaj - rola Chłopak w klasie /odcinek 6

Ambroziak Gabriela - rola Dziewczynka 1 /odcinek 6

Młynarczyk Julia - rola Dziewczynka 2 /odcinek 6


Pierwsza Miłość

stałe role

 KALINA - Magda Wieczorek

JUSTYNA - OLIWIA BOSOWSKA 


Piłsudski -film Fabularny

JOŃCZYK ARON – epizod chłopczyk

Jakub Ziółkowski- rola- Posłaniec z kwiatami

Milosz Kwiecień- syn Generała

Emilia Rostek – epizod dziewczynka


Ziuk,Młody Piłsudski -serial

Julia Kalko- mała Wanda -rola kilkuodcinkowa


Pod Powierzchnią, - serial

Antonina Jakubowska -młodsza córka Zofii


Przyjaciółki  14- serial

Pola Figurska- rola Hania- stala rola we wszystkich transzach

Zosia Cybul - rola Marysia-stała rola od 12 transzy


Rodzinka.pl - serial

Emilka Dankwa- rola Zosia-stała rola  


SMALL WORLD -film fabularny w reż. Patryka Vegi

Jessica Witenko- OLA 12 lat: 

Anastasiia Tkachenko- rola WALA (OLA 10 LAT )

Valerija Bortnyk - rola KATIA

Martin Harytski - rola Sasza 

Julia Pietruszyńska - rola Anna

Tosia Litwiniak -rola Ania ( samobójczyni)

Anastazja Kawka- rola DZIEWCZYNKA z PIŁKĄ  

Olivia Durkiewicz - rola OLA 4 LATA


Ślad - serial

Olivia Bosowska - rola  Dominika Michalska  / odcinek 68


Wanda, mein Wunder - film fabularny produkcji szwajcarskiej

Iwo Rajski- rola Jakub

Bruno Rajski- rola Tomasz


Wizjonerka - serial

Krystian Rogalski- rola chłopiec w Domu Samotnej Matki / odcinek 1


W rytmie Serca - serial

Eryk Cichowicz - rola Uczen 1 / odcinek  49

Maciej Nienaltowski-rola Uczeń 2/ odcinek  49


Za marzenia- serial

Julia Obłuska -rola Hela /Odcinek 12

Marek Błażejak - rola Kuba / Odcinek 12
Zosia Gorzęba- rola Weronika / odcinek 11


Żmijowisko- serial dla Canal+

Noah Culbreth -Igor -stała rola

Marysia Włodkowska- Gosia -stala rola


 

Nowe Role 2019 reklamowe

Styczeń
BIEDRONKA GRAND PARENTS – Piotrowska Julianna
BOBOVITA NATURICA – Cieslak Pola i Skwarko Franciszek
ESTABIOM – Banach Anna
EUROTUNNEL – Wolska Natalia
TELEDYSK grupy SYNY – Pietr Franciszka
ŁOWICZ - DŻEM EKSTRA GŁADKIE – Skrzypek Natalia i Groszek Magda
MINISTERSTWO CYFRYZACJI OSE – Włodkowska Maria
OB – WF i POZA DOMEM – Wilczyńska Ida
ROSSMANN – PREMIERY – Wolska Natalia
T-MOBILE – NA KARTĘ – Olasz Michał

Luty
BANK MILLENNIUM - TERMY – Zieliński Mikołaj 
BIEDRONKA - PIELUCHY DADA – Cieślak Pola
BIEDRONKA – Szostek Mikołaj 
CARREFOUR TEX gazetka – Panek Blanka i Włodkowski Jakub
HARIBO – Culbreth Liam – tylko głos
INTERMARCHE – WARZYWA , WIELKANOC – Bronner Jan
LUBELLA CLASSIC – Figielska Natalia
MC DONALDS – NIECH WYBIERA – Włodkowska Maria i Figielska Natalia
NETIA – KORNIKI – Popenko Davyd
PLUS ABO NEWS – Zieliński Bartosz
PLUS DATA – Wolska Natalia i Kwiecień Miłosz
ROWENTA – Majsterkiewicz Sara
SMARTDOM – Panas Kamil

Marzec
BIEDRONKA - PIZZA – Dziwiszek Filip 
BIEDRONKA - MLEKO – Czerwińska Karolina
CARREFOUR TEX gazetka – Szymański Franciszek i Culbreth Liam
CASTORAMA – MAMA TU – Sikorska Kornelia
DZIKI SAD – Olasz Michał
LEL PRZECIWBÓLOWY – Culbreth Liam
POROZMAWIAJMY MAMO – REKLAMA SPOŁECZNA – Jurek Julia i Ambroziak Gabriela
SKLEP INTERNETOWY – sesja zdjęciowa – Szostek Mikołaj i Dygowska Julia
T-MOBILE – BEZ NONSENSÓW – Jurek Julia
T-MOBILE – KONWERGENCJA – Zalega Filip i Skrzypek Natalia
VISCOPLAST – Mostowiec Michał

Kwiecień

 

 

 Nowe role 2018r- Filmy  i seriale ( wg tytułów projektów)


 

BARWY SZCZĘŚCIA

stałe role:

Kaprzyk Olaf – rola Staś Pyrka
Kozłowski Oliwier – rola Mirek
Witeńko Jessica Sara – rola Weronika, córka Wilka
Culbreth Noah – rola Grześ
Skolimowski Konrad – rola Patryk
Dyniewicz Kuba – rola Filip 1
Wróblewski Jakub – rola Tymon

epizody:
Krzysztoszek Idalia – rola Klaudynka
Skalski Maksym – rola Filip
Prędota Magdalena – rola Anka
Zarzycka Zofia – rola Dziewczyna 1
Kwietniewski Michał – rola Chłopak 3, potem rola Marek
Angielczyk Paulina – rola Kamila – odc.1913
Marchlewska Wiktoria i Zabiega Kinga – role Dziewczyna 2 i Dziewczyna 1 - odc.2000
Hołubkow Maria – rola Aga – odc.2043
Sokólski Antoni – rola Florek – odc.2043
Kolaj Milena – rola Młoda dziewczyna - odc.2042


BLONDYNKA transza 7

Naklicka Maja – rola mała Sylwia


BROAD PEAK - film fabularny pod roboczym tytułem w  reżyserii Leszka Dawida
Dyniewicz Kuba – rola Jaś Berbeka (l. 15)


CAŁE SZCZĘŚCIE – film fabularny pod roboczym tytułem (TVN) 

Fersten Filip - rola dziecko


PROCEDER - SKAZANY NA RAP - film fabularny pod roboczym tytułem

Zieliński Bartosz - rola Michał syn Julii
Zawadzki Filip - rola mały Tomek Chada 


CIEMNO PRAWIE NOC - film fabularny w reżyserii Borysa Lankoszy

Karwowska Nikola – rola Różowa Dziewczynak
 Litwiniak Antonina - rola Alicja 8 lat
Zalega Filip - rola Adalbert


DETEKTYW ŁODYGA 6 

Klimont Antonina - rola MALWINA


DIAGNOZA transza 2

Rajski Iwo -  stała rola Marcel
Pałubicki Daniel - rola Nastolatek


DIAGNOZA transza 3

Rajski Iwo - stała rola Marcel
Litwiniak Antonina -rola stała Kasia Makusz  

epizody:
Banach Anna – rola Żona Krzysztofa
Wolska Natalia – rola Córka Krzysztofa


DIAGNOZA transza 4
Rajski Iwo - stała rola Marcel
Kwiecień Miłosz - rola Piotruś
Cichowicz Eryk - rola Igor


 

DRUGA SZANSA transza 5
Kwaśny Maja – stała rola Zośka
Dyniewicz Kuba -  rola Iwo
Skolimowski Konrad – rola Adrian
Gola Jakub – rola Kolega Ksawerego
epizody:

Bober Jakub , Kugel Anna , Wierzbicka Zuzanna , Jóźwik Michał i Maciej 
Jurek Julia – rola Dziewczynka pomylona z Zosią
Osik Mateusz - rola Chłopak
Strzelczyk Alicja – rola Dziewczynka na oiomie
epizody - dzieci z bazy:  Jaworski Olgierd, Goc Weronika, Seklecka Maja, Serwaczak Jakub 


 

DRUNK HISTORY sezon 2 serialu
epizody:
Pawelska-Brodowicz Tola
Szymański Franciszek
Jakubowska Antonina



DZIEWCZYNY ZE LWOWA transza 3
Skolimowski Konrad – stała rola Oleg
Dziubałko Zuzanna – stała rola Natalka
Naklicka Maja –
stała rola Nastka
Dyka Kacper – stała rola Semenko



EASTERN - film w reż. Piotra Adamskiego (produkcja Studio Munka) 

Wróblewski Jakub - rola Marcel
….................................................................................................................................................................
ECHO SERCA - serial pod roboczym tytułem
Culbreth Liam -  rola Tomek – odc. 3
Pałubicki Daniel - rola Witek – odc. 5
Konrad Skolimowski Konrad - rola Krzysiek -  odc. 6
Piotrowska Julianna - rola Małgosia - odc. 9
Filip Zalega Filip - rola Krzysiek - odc. 9
Kurek Weronika - rola Oliwka - odc. 7
Siemianowski Mateusz – rols Chłopiec 10-11 lat - odc. 7
….................................................................................................................................................................
EKRAN 2018
Oliwii Bosowskiej w scenie pt. "The 9th Step" w reż. Irma Puzauskaite



ROJST - serial
pod pierwotnym roboczym tytułem „Co Widziała Elsa Koepke”
Wasilik Magdalena - rola Agnieszka
Dziubałko Kacper - rola  Wojtek Makarski


 

FISHEYE ( rynie oko) - film fabularny w reż. Michała Szcześniaka
Michalak Michał –  epizod chłopiec wracający ze szkoly -epizod
Wolska Natalia -  rola Ania


GABINET NR 5 - serial, 3 odcinki pilotażowe

Woś Paula  -  rola Andżela - odc. 1 i 3
Piotr Duliński Piotr -  rola Sebastian - odc. 1 i 3
Ambroziak Gabriela - rola Natalka - odc. 2



GANGI WARSZAWY - serial

Kwiecień Miłosz – stała rola Antoś 1
|Benicki Wiktor – stała rola Antoś 2
Wróblewski Jakub- rola Pablo - odc. 2
Gawrysiak Julia -  rola dziewczynka lat 12 – odc. 2
Stępniewska Marta - rola  Hakerka
Ziólkowski Jakub – rola Sardyna (gangster)


 

HEJTER  film fabularny pod roboczym tytułem w reż.Jana Komasy

Rajski Iwo -  rola Synek Beaty



HOME SWEET HOME,film w reż. Agaty Puszcz

Stańkowska Weronika - rola Dziewczynka
Culbreth Liam – rola Solenizant
Kruhlova Anastazja -  rola Leia

epizody: Panas Kamil, Gawrysiak Julia, Rajski Bruno, Litwiniak Antonina, Bożek Maciej, Bożek Mateusz, Jaworski Olgierd, Zalega Filip, Piotrowska Julianna


 

KLAN
Zduńczyk Pola – rola Agatka
Dąbrowski Antoni – rola Staś
Ziółkowski Antoni – rola Teofil Kozieło
Gorzęba Zofia – rola Julita
Litwiniak Gabriela – rola Koleżanka
Kasprzykowska Natalia – rola Alicja Kazuń
Pilarski Filip – rola Stefanek
Peciak Julian – rola Pawełek
Rostkowska Marta – rola Anula



KLECHA, film fabularny
w reżyserii Jacka Gwizdały

Pawlikowski Eryk - rola Jacek 2


 

MISZ MASZ, CZYLI KOGEL MOGEL 3 – film fabularny

Kozłowski Oliwier – rola Chłopak
Gawrysiak Julia – rola Dziewczynka
….................................................................................................................................................................
KOMISARZ ALEX
transza 11
Gawrysiak Julia – rola Dziewczynka lat 9, odc. 13 


 

KORONA KRÓLÓW

Zieliński Bartosz - rola Andrzej Andegaweński
Dziwiszek Filip – rola Ludwik Węgierski
Benicki Wiktor - rola Stefan Andegaweński
Rostek Emilia - rola Kundzia
Świerczyńska Gabriela - rola Elżbietka (starsza)
Marchwicki Olaf - rola Maciej (starszy)            
Figurska Pola - rola Mniszka młoda 
Wolska Natalia -  rola Anna, bratanica Bolka 6 lat
Filip Dziwiszek- STEFAN, królewicz Węgierski -zmiana roli
Zeman Mikołaj – rola  Mały Złodziej II
Kuligowski Szymon - rola  Mały Złodziej |
Bosowska Olivia – rola Katka, czeska dziewczyna.
Romanowski Juliusz – rola Dziecko czeskie
Pałubicki Daniel – rola Chłopak, złodziej chleba
Skolimowski Konrad – rola  Bawarczyk, złodziej
W.Benicki , F.Pilarski -królewicze Węgierscy- retrospekcje
Gawrysiak Julia - rola Anna, bratanica Bolka 11 lat



KURIER - film  fabularny o Janie Nowaku Jeziorańskim w  reż. Władysława Pasikowskiego

Skrzypek Natalia – rola Jadzia
Dobrowolski Maksymilian – rola Chłopak
Zeman Mikołaj – rola Chłopak 2
Kuligowski Krzysztof i Paleolog Franciszek – rola Chłopcy w scenach łapanki


 

LEŚNICZÓWKA -serial

Bożek Maciej - rola Nastolatek

.....................................................................................................................................................................
M JAK MIŁOŚĆ

Kaczmarska Maja – rola Oleńka, odc.1375
Dobrowolski Maksymilian – rola Chłopak 1, odc.1377
Szostek Aleksander - rola Chlopak 2
Iga Krefft Iga – stała rola Ula
Szuchniewicz Norbert – rola Piłkarz 1
Zalega Filip – rola Patryk
Świerczyńska Gabriela – stała rola Ania, córka Marty
Kwiecień Miłosz - rola Kamilek
Skrzypek Natalia - rola KASIA
Zbrojkiewicz Karol - rola Kolega Damiana

.....................................................................................................................................................................
MECENAS LENA BARSKA - serial
stałe role:
Idzikiewicz Natalia - rola Asia Barska
Dyniewicz Kuba – rola Wojtek Barski

role odcinkowe:
Dziwiszek Filip - rola Filip Piiasecki, odc.8
Bosowska Olivia - rola Iza Kozłowska, odc.9  
Skolimowski Konrad - rola Krzysiek Walkowiak, odc.9
Czyżkowska Agata – rola Dzidzia, nowa dziewczyna Lowelasa, odc.6  



MOWA PTAKÓW – film fabularny według scenariusza Andrzeja Żuławskiego
role II-planowe:

Marchwicki Olaf 
Kugel Paweł
Pasik Konrad



NA DOBRE I NA ZŁE

Kostecki Kacper - rola Kubuś  ,
Pakoca Agnieszka - rola Kaja, odc.695
Ola Majorkiewicz Aleksandra -  rola Pielegniarka
Piątek Klaudia – rola Ola, odc.714
Gawrysiak Julia – rola Agata, odc.724



NA SYGNALE

Dyka Kacper – rola Antoś, odc.185 

Morawski Michał – rola Michał, chłopiec z autyzmem, odc.184 

Kwiecień Miłosz – rola Olek, odc.182

Osik Mateusz – rola Maciek, odc.186 

Dyniewicz Kuba – rola Olek, odc.187

Dziubałko Kacper - rola Miłosz, odc.196 

Litwiniak Tymoteusz - rola Jobix, odc.196 

Zalega Filip – rola Kuba, odc.203
Pawlikowski Eryk -  rola Janek - wieloodcinkowa

Pasikowska Marcelina – rola Pola, odc.212

Kozłowski Oliwier -  rola Michał, odc.221 

Borowik Amelia - rola Ela, odc.219 

Kuligowska Zofia – rola Nela lat 6, odc.224   

Zembrzycka Wiktoria – rola Lena lat 8, odc.225 

Kordyla Dawid – rola Krzyś 2-3 lata, odc.225


NA WSPÓLNEJ

Kwiecień Miłosz - stała rola Staś Tadeusiak

Romanowski Mikołaj - rola Paweł Laskowski, odc.2666  

Łukasiewicz Kacper - stała rola Kuba Brzozowski 

Cichowicz Eryk – stała rola Przemek Smolny
Szostek Mikołaj - stała rola Kajetan Cieślik
Kugel Paweł - rola Wojtek Miecuch - kilkuodcinkowa

Czyżewski Natan - stała rola Franek Berg
Słapek Bernadetta – rola Klara - kilkuodcinkowa

Zalewska Joanna – rola Maja Grajewska

Ziółkowski Jakub - rola Robson 

Sitek Bartosz - rola - Krzysiek Stępniak
Stępniewska Marta - rola Paula Szowicka (dziewczyna Przemka)

Knuth-Sznajder Ignacy - rola Grzesiek Smolny

Kościuszko Szymon – rola Franek Wozniak syn Mariana
Bożek Mateusz – rola Janek Bończak
Szostek Aleksander – rola Michał Turecki
Witeńko Jessica Sara
- Emilka

Lewandowska Michalina – rola Małgosia Kleja
Hołubkow Maria – rola Mirecka koleżanka Mani, odc.2755

Wójcik Natan - rola Grzesiek

Daniel Ksawery - rola Dawid Michalski

Osik łukasz - rola Maciek Dobrzyński

Jastrzębski Max – rola Łukasz Książkiewicz 

Pałubicki Daniel – rola Uczeń Krzysiek  

Kubiak Mikołaj – rola Uczeń Gunter
Słodownik Patrycja – rola Uczennica Mobecka

Romanowska Marta – rola Natalia Ostrzycka, odc.2795

Kruhlova Anastazja - rola Koleżanka Zosia
Opaliński Maurycy - rola Mirek Nożycki, odc.2839

Leśniewski Jan -  rola Janek Bieliński, odc.2845



ZAWSZE WARTO – serial ( wcześniejsze nazwy – Do przodu żyj / Nie czekaj / Rozwódki )

stałe role: 

Litwiniak Antonina – rola Iza 

Świerczyńska Gabriela – rola Maja


 

NORMALNIE MASAKRA – roboczy tytuł filmu telewizyjnego

Dziubałko Kacper - rola Damian Ciszczyk - syn


 

ODWRÓCENI - serial
Suchodolska Kornelia – stała rola: córka Lidki - Ewa 

epizody:

Sękowska Lena – rola Dziewczynka na hulajnodze
Michalski Franciszek – rola Chłopiec


 

OJCIEC MATEUSZ

Winek Mateusz – rola Chłopiec 

Bożek Mateusz - rola Jasiek, odc.258

Rajski Bruno – rola Janek, odc.266

Fabisiak Bartosz - rola Chudy, odc.268
Dziubałko Kacper – rola  Rafał, odc.270 

Naklicka Maja Pola  - rola Dziewczynka lat 7, odc.272
Zawadzki Filip- rola Chlopiec, odc.272-



OKO ZA OKO - serial
Dziubałko Kacper – rola Mieszko; odc.3
….................................................................................................................................................................
O MNIE SIĘ NIE MARTW

Kwaśny Maja – stała rola Helenka

Węcławek Kamil - rola Zbyszek
….................................................................................................................................................................

PANACEUM część WAWER- film fabularny

Marchwicki Olaf – rola Kamil


 

PIERWSZA MIŁOŚĆ

Wieczorek Magdalena – stała rola Kalina

Bosowska Olivia – stała rola Justyna 


 

PIŁSUDSKI - film Fabularny

Jończyk Aron – epizod Chłopczyk

Ziółkowski Jakub – rola  Posłaniec z kwiatami

Kwiecień Miłosz – rola Syn Generała

Rostek Emilia – epizod Dziewczynka



ZIUK, MŁODY PIŁSUDSKI - serial

Dyniewicz Kuba – rola Ziuk Piłsudski

Rajski Iwo – rola Jasiek Piłsudski lat 5

Szymański Franciszek – rola Kazik Piłsudski lat 10  

Furgał Michalina – rola Marysia Piłsudska lat 8

Szumowska Nina – rola Ludwika Piłsudska lat 2

Świderski Patryk – rola Dziecko Kanczera i jego żony 

Mostowiec Michał - rola Artiom

Kalko Julia – rola mloda Wanda 

Jóźwik Michał i Jóźwik Maciej -  rola Gimnazjaliści



PLANETA SINGLI 2 – film fabularny

Dudek Julia, Stąpór Maksymilian, Litwiniak Antonina – epizody Dzieci


 

PLANETA SINGLI 3 -  film w reżyserii Sama Akiny

Michalak Michał - rola Małego Marcela

Panas Kamil - rola 12-letniego Marka
….................................................................................................................................................................
POCIĄG DO PODRÓŻY - serial

Karwowska Nikola – rola Mała Księżniczka


 

POD POWIERZCHNIĄ - serial

Leon Bolek Leon – rola Max 2 lata

Jończyk Aron – rola Chłopczyk grający w piłkę


 

PRZYJACIÓŁKI - serial

Figurska Pola – stała rola Hania - stala rola we wszystkich transzach

Dyka Kacper - rola Tadzio, odc.8 transza 11

Cybul Zofia – stała rola Marysia - stała rola od 12 transzy

Chiniewicz-Waskowski Filip - rola Miron, odc.7 transza 12

Adaszek Jędrzej - rola Kuba, odc.7 transza 12

Stępniewska Marta – stała rola Tośka - stala rola w 13 transzy

Jaworski Jeremi - rola Synek Heidi, odc.4 transza 13

.....................................................................................................................................................................
PUŁAPKA - serial

Dubowska Malwina – rola Dagmara

Bosowska Olivia – rola Karolina

Zeman Mikołaj – rola Norbi

Woś Paula – rola Dziewczyna z pokoju Ewy

Gorzęba Zofia – rola Ada 

Fabisiak  Bartosz – rola Chłopak

Kwiecień Miłosz – rola Staś 
Drogowska Nikola – rola Izka 

Pasik Maksym - rola Paweł

Wolska Natalia - rola Córka Różańskiej lat 6

Kalko Julia – rola Nadia

Wróblewski Jakub – rola Wyrostek

Konrad Pasik – rola chłopak


 

RODZINKA.PL - serial

Dankwa Emilia – stała rola Zosia 


.SOLID GOLD ( Szczere Złoto)- film fabularny

Marchwicki Olaf - rola 14-letni Wyrostek

Kugel Paweł i Wróblewski Jakub - chłopcy agresorzy


STULECIE WINNYCH - serial

Dziubałko Zuzanna – rola Dziewczynka, odc.6 

Opaliński Maurycy -  rola Paweł młody  

Goździkiewicz Olaf – rola  Florian lat 13  

Tyszkiewicz Antoni - rola Jasiek 7-12 lat   

Tyszkiewicz Amelia – rola Esterka Blumenthal 

Wójcik Natan – rola Antek Jamroży 

Winek Marta  - rola Pokojówka Brzozowskich  

Dziubałko Kacper – rola Jerzyk syn Andzi
Zduńczyk Pola - rola malutkiej Łucji


SUPERNOVA - film w reżyserii Bartosza Kruhlika

Rajski Iwo – rola Piotruś


Program Edukacji Filmowej 2017/2018 -scena w reż.Aleksandry Kułakowskiej pt. „Arka czasu” (Film), 

Dziwiszek Filip - rola Rafał


SZPITAL DZIECIĘCY - serial

Odcinek 33 

Pałubicki Daniel – rola Andrzej             

Gorzęba Zofia  - rola Justyna     

Litwiniak Gabriela - rola Hania     

Odcinek 34
Zalega Filip - rola Oskar

Rostek Emilia - rola Ala 

Serwaczak Jakub – rola Antek
Odcinek 36
Winek Mateusz - rola Ignacy                    
Dziubałko Zuzanna -  rola Kaja    

Odcinek 37

Rogalski Krystian – rola Kazio

Adamus Aron - rola Ludwik 
Odcinek 38 

Wójcik Natan - rola Franek

Odcinek 39 

Witeńko Jessica Sara - rola Marysia, córka Kochańskiej
Malinowska Antonina - rola Ola, córka Kochańskiej
Odcinek 40
Litwiniak Tymon - rola Łukasz 
Odcinek 43
Kruhlowa Anastazja - rola Klara 

Odcinek 44   
Dobrowolska Milena - rola Maj,
Odcinek 45 

Obłuska Julia - rola Łucja  

Szymański Franciszek - rola Julek
Kołodziński Natan – rola  Michaś 

Odcinek 46

Pamulak Wojciech - rola Wojtek kolega Damiana
Jurek Julia - rola Nina  
Paleolog Franciszek – rola Karol
Pamulak Maciej – rola Damian, brat Karola 
Odcinek 47

Dyka Kacper - rola Patryk
Nowak Kazimierz – rola Filip 
Witeńko Tristan Sebastian – rola Matthew 

 
Odcinek 48  

Bosowska Olivia - rola Maria 

Woś Paula - rola Jessica  

Odcinek 50
Zembrzycki Jakub - rola Tomek 
Kullmann Nadia - rola Kalina
Odcinek  51
Dębowska Julia - rola Lilka 
Jastrzębska Julia - rola Julia


EKSPEDYCJA – teatr telewizji w reżyserii Wojciecha Adamczyka

Sobociński Mateusz - rola Wojownik IV 

Ziółkowski Jakub - rola Karaczur I


VOLTERRA - film fabularny pod roboczym tytułem, w reżyserii Jacka Borcucha 

Benicki Wiktor -  rola Salvatore


W RYTMIE SERCA - serial

Wróblewski Jakub  - rola Rafał, odc.23

Michalak Michał - rola Krzyś, odc.20   

Benicki Wiktor - rola Chłopiec, odc.20
Skrzypek Natalia - rola Dziewczynka, odc.25   

Nakilcka Maja – rola Zosia, odc.21

Szumowska Nina - rola Wanda, odc.26  

Michalski Franciszek - rola Henio, odc.26

Serwaczak Konrad – rola Rysio, odc.26

Bosowska Olivia - rola Lidka, odc.25 

Dubowska Malwina - rola Martyna, odc.25

Radomska Natalia - rola Dziewczyna 2, odc.25    
Kostkiewicz Natalia - rola Dziewczyna 1, odc.25  
Brochocka Julia - rola Dziewczyna, odc.25  
Kwapisiewicz Nadia  -  rola Dziewczyna 2, odc.25   

Zalega Filip - rola Janek, odc.28 
Kozłowski Oliwier - rola Seba, odc.32
Dyniewicz Kuba -  stała rola  Mateusz od odcinka 31
Cybul Zofia - rola Klara, odc.44
Bożek Mateusz – rola Bartek, odc.46,48
Klimont Antonina - rola Iga odc.46,48


ZA MARZENIA - serial

Skolimowski Konrad - rola Kolo 
Wróblewski Jakub - rola Łepek 

Bronner Jan – rola starszy syn Anielaka, odc.6

Kurnicki Stefan – rola młodszy syn Anielaka, odc.6

Gawrysiak Julia -  rola Dziewczynka do szkoły w odc.11,12,13.
Dziubałko Kacper - rola Nastolatek,  odc.10
….................................................................................................................................................................
ZERODWA- pilot serialu

Kugel Paweł - rola Magnez
….................................................................................................................................................................

Grudzień 2018 -  Nowe Role

Filmy i seriale

Na Wspolnej - Jan Lesniewski - rola Janek Bieliński - odc2845,; 2846
M jak Milość - Karol Zbrojkiewicz - rola kolega Damiana
W rytmie serca :
Mateusz Bożek - rola Bartek odc.46,48
Klimont Antonina - rola Iga odc.46,48
Na sygnale :
Natalia Zembrzycka - rola Lena odc.222
Dawid Kordyla - rola Krzyś
Ojciec Mateusz - Naklicka Maja - rola dziewczynka oraz Filip Zawadzki - rola chłopiec
Gabinet 5 :
Paulina Woś - rola Andżela oraz Piotr Duliński - rola Sebastian odc.3
Gabriela Ambroziak - rola Natalka odc.2
Hejter w reż.Jana Komasy - Iwo Rajski - rola synek Beaty

Reklamy

CARREFOUR JEANS sesja zdjęciowa – Zieliński Bartosz, Wolska Natalia i Kwiecień Miłosz
Dr Oetker – Słodka Chwila – Bronner Jan 
PLUS - Wyprzedaż – Romanowski Juliusz 
CYFROWY POLSAT - Wyprzedaż – Winek Mateusz 
WAWEL – Wolność Wyboru – rekl. Internetowa – Czyż Jan i Rybicka Aleksandra
WEDEL – statystowanie – Przybylska Marietta i Culbreht Noah Liam ~
PLUS Teleturniej - Franciszek Paleolog
Deliveroo - Sara Majsterkiewicz 
Getin Bank - Bruno Rajski

Listopad 2018 -  Nowe Role

Filmy i seriale

Echo serca odc.9 - Julianna Piotrowska - rola Małgosia, Filip Zalega - rola Krzysiek
Echo serca odc.7 - Mateusz Siemianowski - rola chłopiec

Reklamy

Winiary "Czerwony Barszcz" pt„Święta"- Anna Banach - mama, Iwo Rajski- syn, Julianna Piotrowska- córka
mBank - epizody - Olga Chmielewska, Feliks Markusheuski, Aleksandra Rybicka
mBank WOŚP - Kacper Dyka, Noah Culbreth, Natalia Skrzypek
Biedronka święta - Marysia Włodkowska, Joanna Majewska
SOS Wioski Dziecięce - Natalia Skrzypek
Fundacja DDS - Liwia Sadoch
Fundacja Polska Fundacja Narodowa - Blanka Wiatrowska
Trivago - Mateusz Winek i Szymon Kuligowski

Październik 2018 -  Nowe Role

Filmy i seriale:

W rytmie serca - Szymon Kuligowski - rola chłopiec, odc. 41
Ojciec Mateusz - Bruno Rajski - rola Janek
Na sygnale - Oliwier Kozłowski - rola Michał
Na sygnale - Amelia Borowik - rola Ela

Reklamy : 

Margaryna Kasia - Julia Gawrysiak, Joanna Majewska, Ryszard Kakietek, Maciej Bożek, Mateusz Bożek, Julia Jurek, Zofia Gorzęba`
Gpay - Natalia i Michał Wolscy
Carrefour - Natalia Wolska

 

Wrzesień 2018 -  Nowe Role

Filmy i seriale:

Solid Gold w reż.Jacka Bromskiego - Olaf Marchwicki -rola 14letni wyrostek
Pod Powierzchnią odcinek 1- Aron Jończyk - chlopczyk grający w piłkę
Na Dobre i na złe - Julia Gawrysiak - rola Agata odc.723,724
M jak Miłość -  Zalega Filip - rola Patryk oraz Szuchniewicz Norbert - rola Pilkarz 1
GANG WARSZAWY serial - Marta Stępniewska - rola Hakerka, odc. nr 5
BARWY SZCZĘŚCIA - Wiktoria Marchlewska - dziewczyna  #1 i Kinga Zabiega #2 - odc.2000/sc.6 epizody
Chyłka - Anastazja Kruhlova - rola dziewczynka z ojcem odc.2
Na wspólnej - Michał Mostowiec - rola uczeń Deszczak

Reklamy:

ALIOR BANK – Bronner Jan
ALLEGRO – Goc Weronika, Matuszewska Zoja i Szymański Franciszek 
BAKALAND – Kuligowski Szymon 
BGŻ BNP PARIBAS – Dziubałko Zuzanna 
BIEDRONKA Back to Scholl - Kalko Julia, Bożek Mateusz, Szymczak Gabriela
BIEDRONKA sesja - Rajski Iwo
BOSCH – Krężel Alan, Matuszewski Mikołaj 
BRW – Culbreht Noah 
BZWBK SANTANDER – Majewska Joanna 
CARREFOUR C4 (sesja) – Culbreht Noah, Liam, Popenko David i Figielska Natalia 
Carrefour sesja H19 – Motowski Szymon, Dygowska Julia, Szostek Mikołaj 
CARREFOUR katalog H14 – Romanowska Marta i Zembrzycka Wiktoria 
Carrefour sesja  - Rostek Emilia 
DR OETKER PIZZA GIUSEPPE – smaki świata hot dog i chilli concarne – Olasz Michał
EURO RTV AGD – Piotrowska Julianna
HERBAPECT – Banach Anna, Wolscy Natalia i Michał
IBUFEN – Piwowarczyk Michał 
IKEA – Wodzyńska-Nyangau Luiza
JUTRZENKA – Wolska Natalia 
ING Powitanie – Brochocka Julia, Litwiniak Gabriela, Budyta Paulina 
KAMPANIA SAMORZĄDOWA-DZIECINNIE PROSTE – Kawka Anastazja, Kondratiuk Ewa i Wójcik Natan 
MLEKOVITA – Błażejak Lena 
NOKIA - Patryk Komosa
OPEL – Musianek Piotr 
PAOLA SOKI – Kuligowski Szymon 
PEPCO BACK TO SCHOLL – Banach Anna 
SERKI SERENADA – Banach Anna, Kwiecień Miłosz 
RUTINOSCORBIN – Romanowski Mikołaj 
SUPREMIN Legal – Figielska Natalia 
SMYK - Adam Skalik, Olivia Durkiewicz, Magdalena Szczodrowska
T-MOBILE Szkoła – Kuligowski Szymon, Wójcik Natan, Cichowicz Alicja – epizody, Świerczyńska Gabriela – rola gł.
VITRUM D3 – Banach Anna
ZPUE pt. BIEGACZ – rola Jaś 8 lat – Culbreht Liam 
ŻYWIEC ZDRÓJ SUPERIORITY – Gawrysiak Julia 
ZWIASTUN GRY – sesja motion capture – Błażejak Marek 

Sierpień 2018 -  Nowe Role

Filmy i seriale:

Kurier - Maksymilian Dobrowolski - rola chłopak
Gangi - Julia Gawrysiak

Reklamy:

Pepco pt.Cienie zwierząt - Natalia Figielska
Wyższe Szkoły Bankowe - Julia Bernard, rola studentka
E.leclerc pt.Candies - Iwo Rajski
Decathlon Back to school - Filip Fersten oraz Danuta Ungier
Chrupki Star - Jakub Ziółkowski
OLX - Malwina Jachowicz 
BGŻ Sonda - Julia Dygowska, Michelle von Nathusius
Biedronka ziemniaki - Michał Morawski
Hortex - Piotr Musianek 
Almette - Mikołaj Romanowski

Lipiec 2018 -  Nowe Role

Filmy i seriale

Dziewczyny ze Lwowa 3 - Maja Naklicka - rola Nastka
Przyjaciółki :
Filip Chiniewicz - rola Miron odc.7
Jędrzej Adaszek - rola Kuba odc.7
Pułapka - Kuba Wróblewski - rola Wyrostek odc.5
Spot Kartka dla Powstańca - Eryk Pawlikowski 
Na sygnale - Marcelina Pasikowska - rola Pola odc.222
Barwy Szczęścia - Mateusz Sobociński odc.1971
Młody Piłsudski :
Patryk Świderski - rola dziecko Kanczera i jego żony
Kuba Dyniewicz - rola młody Piłsudski (Ziuk)
Iwo Rajski - rola brat Piłsudskiego Jasiek
Franciszek Szymański - rola Kazik
Michalina Furgał - Marysia
Nina Szumowska - Ludwika
Supernova film fabularny - Iwo Rajski - rola Piotruś
Klecha - Eryk Pawlikowski - rola Jacek 

Reklamy

Cyfrowy Polsat UEFA - Mateusz Winek-syn, epizody- Bartek Zieliński oraz Dawid Popenko
Amica - Natalia Figielska - rola córka siostry
Entitis Krople do nosa - Natalia Figielska, Kacper Dyka - epizody
MEGLIO środki czystości sesja i reklama- Bartosz Zieliński
PZU pt.Odblaski - Dawid Popenko
Biedronka - Joanna Majewska

Czerwiec 2018 -  Nowe Role

Filmy i seriale

Dziewczyny ze Lwowa 3 - Konrad Skolimowski - rola OLEG
Przyjaciółki - Zosia Cybul - rola Marysia
Blondynka - Maja Naklicka - rola mała Sylwia
Na sygnale - Filip Zalega - rola Kuba 
Na Wspólnej :
Osik Łukasz - rola Daniel Ksawery
Jastrzębski Max - rola Łukasz
Pałubicki Daniel - rola uczeń Krzysiek 
Mikołaj Kubiak - rola uczeń Gunter
Patrycja Słodownik - rola uczennica Mobecka
O mnie się nie martw - Mateusz Winek gościnnie - rola chłopiec
Pułapka :
Natalia Wolska - rola córka Różańskiej
Julia Kalko - rola Nadia,odc.5
Korona Królów :
Natalia Wolska - rola Anna,bratanica Bolka
Filip Dziwiszek - rola Stefan,królewicz węgierski
Na dobre i na złe - Klaudia Piatek, rola Ola 
W rytmie serca w reżyserii Piotra Wereśniaka - Oliwier Kozłowski - rola Seba odc.32
Dziewczyny ze Lwowa 3 - Zuzanna Dziubałko - rola Natalka
Na sygnale - Eryk Pawlikowski - rola Janek
Planeta Singli 3 - Michał Michalak - rola mały Marcel 
Planeta Singli 3 - Kamil Panas - rola 12 letni Marek
Kurier - Natalia Skrzpek - rola Jadzia

Reklamy

Spot Internetowy Galerii M1- Anastazja Kruhlova
Pepco pt.Mięta -
Marta Romanowska, Eryk Pawlikowski
Spot reklamowy ONET -
Mateusz i Maciej Bożek
KFC - Eryk Pawlikowski,epizod
Megapar - Julia Jurek, rola córka
TESCO - nowe intro - Marta Romanowska, Idalia Krzysztoszek, Bartek Zieliński, Mikołaj Szostek, Jan Bronner