Get Adobe Flash player
bernard
zytka
sokolski

WAŻNE!!!

Dostęp rejestrowany tylko dla Aktorów Agencji Aktorskiej OPTA.

Szczegóły TUTAJ!!!

NOWE ROLE NASZYCH AKTORÓW

W SERIALACH I FILMACH

Nowe role Filmy  i seriale  2022  ( wg tytułów projektów)

15:10 DO YSTAD - film pod roboczym tytułem
Maja Witak- dziewczynka

Akademia Pana Kleksa – część 1 oraz Akademia Pana Kleksa – część 2- Film w reżyserii Macieja Kawulskiego
Litwiniak Antonina- rola pierwszoplanowa:  Ada Niezgódka
Sara Kwiatkowska- rola dziecko 4

Aktorska Szkola Wajdy scena SPLOT. reż Kacper Sedzielewski
Brajan Oldak -rola Mateusza

Barwy Szczęścia- serial

Oliwier Kozłowski, rola Mirek ( nr 174) -powrót roli
Jakub Stelmaszczyk- nr. 1784. Rola Suchy- wieloodcinkowa
NIKODEM BALCZUS- nr.1785 -rola DRUGI KAPITAN / odcinek 2704
ANTONI STAŃSKI- rola UCZEŃ #1// odcinek 2704

BRACIA-serial
Blanka Burzyńska- rola AGATKA
Turkiewicz-Zakrzewski Olgierd –rola nr.11 BOBO ANTONI DOBROWOLSKI
GAWEŁ KOŚCIEŃ- rola Boguś
NADIA HAMOUDA- rola Hania

BUNT!- serial TVN  
Ambroziak Gabriela – nr.171-SIOSTRA SZYMONA (MARLENA SPYTEK)

Cuda- serial 
Marcel Sikora- od roli STAŚ (9 lat)  /odcinek 13 pt.  Klaun

DZIELNICA STRACHU 3- serial
Borys Bartłomiejczyk- rola PRZEMEK/ odcinek 81

Dzieła utracone-Walka karnawału z postem - serial
Marietta Przybylska - rola CÓRKA WACHTERÓW
Vincent Przybylski- rola syn WACHTERÓW

Dzień Matki- Film 
Ryszard Kakietek- rola SZCZAWIK 1
Kazik Nowak - rola SZCZAWIK 4

Dzisiaj śpisz ze mną  (Moja Mała Islandia”)- film
Magda Groszek - Rola Zuzia

Emigracja - serial 2. CANAL+
Rafał Uchmański- rola Igor / odcinek 2,3
Bianka Bidakowska -rola  JESSIKA / odcinek 6
Antek Golijanek- rola  BRAJAN / odcinek 6 

E-Miłość- serial
Marcel Nóżka - rola Karol /odcinek 1
Brajan Ołdak - rola Natan /odcinek 1
Filip Zawadzki - rola Mikołaj /odcinek 1
Polniuk Iryna-rola GAJA BANACH /odcinek 2
Liliana Jakubowska-rola TOLA RYNKOWSKA / odcinek 2
Tomasz Gregorczyk- rola MATI KOZŁOWSKI / odcinek 2
Jędrzej Adaszek rola EDI DANIELEWICZ / odcinek 2
Emilia Kiełtyka- rola GOCHA KALINOWSKA/ odcinek 2
Bujanowska Maria -rola Mary - /odcinek3

FANFIK- film w reżyserii MARTY KARWOWSKIEJ
JAKUB WRÓBLEWSKI- rola OSKAR, kumpel MŁODEGO

Fucking spring - film
Ada Skoczylas- rola Daughter in drugstore

HERKULES- serial TVN
Amelka  Żuchowska -rola Emilka(Córka Wojdy) odcinek 5 
Filip Zawadzki - rola 125/BUCZI/odcinek 7 
Borys Bartłomiejczyk-rola mały Herkules ( kilkuodcinkowa)

Infamia-Serial Netflix
Filip Kruszewski- rola Kuba

Informacja Zwrotna - serial
Max Kaczmarski- rola PIOTREK Kania

JESZCZE PRZED SWIETAMI - film 
Natalkę Wolską - rola Jedenastolatka
Adama Skalika -roli Czterolatek
Blanka Burzyńska- rola Ośmiolatka

Klan- stale role     
Kargul Pola – AGATKA   
Skalik Adam -STAŚ - 
Wroński Aleksander- rola TEOFIL KOZIEŁO - 
Sobolewska Ania - KAZUŃ ALICJA -
Sobolewski Adam – rola FRANUŚ 
Sofia Kimla- JULCIA córka AGNIESZKI   
Pilarski Filip – STEFANEK - 
Rostkowska Marta – ANULA - 
Naklcka Iga -MARYSIA - 
Sokólska Zuzanna -ZUZIA - 
Sokólki Ignacy -JERZYK
Sokólski Antek – rola PEDRO
Kulasek Aleksander – rola PATRYK 
Zawadka Leon -KRZYŚ - 
Karlak Aleksander – KUBUŚ 
Wolski Michał - DŹASTIN  -
Kriger Kacper - rola PATRYK  synek MATEUSZA 
Oskroba Jan-WŁADEK  
Turkiewicz Filip – ANTEK 
Peciak Julian – PAWEŁEK
Sułek Adam - Kacperek odc.3945
Sułek Aleksander - Staś odc.3922,3924


Komisarz Alex XVII- serial
Kacper Dyka, rola TYMEK odc. 8; 
Woźnica Maria, rola CÓRKA ZALEWSKA, transza XVII odc. 9; 
Szczodrowski Adam -Rola Olek Kaszubski / transza XVII odc.10

Komisarz Alex XVIII- serial
Wieczorek Mikołaj  - rola Damian /  odc. 4 
Oliwier Rosół- rola Syn Ochmanów / odc. 1
Filip Zawadzki rola FRANEK / odcinek 10/
Filip Dziwiszek rola TYMEK / odcinek 10/
Filip Kruszewski - rola FRANEK /  odcinek 11

Korona Królów Jagiellonowie- serial TVP
Filip Smoliński -rola  Pietrek-wieloodcinkowa
Szymon Kuligowski- rola Syn Klemensa / odcinek 32,54/ 
Maria Bujanowska- rola ANNA MOSKIEWSKA / odcinek 54/ 
Nadia Hamouda- rola Jadwiga 2 lata
NATALIA SKRZYPEK- rola DZIEWCZYNKA /odcinek 33 
Polniuk Zacharij -rola  CHŁOPIEC 1/ odcinek 33 
Jończyk Aron -rola  CHŁOPIEC 2 / odcinek 33 
Kalinowski Franciszek -rola  MAŁY JAGIEŁŁO
Laura Zawadka- rola  JADWIGA 9 LAT
Nikola WITEK - rola CÓRKA WOJSIEŁKA 3- odcinek 7 
Jasińska Zuzanna – rola Jagna 4 letnia
Nikodem Balczus- Jan Pilecki
Justyna Niemiec- ELZBIETA

Kruk 3- serial
Julia Mazur- rola Karoliny Stefaniuk

LIPOWO-serial
JAKUB WRÓBLEWSKI- rola MAŁOLAT 1
KACPER ŚRODOWSKI- rola MAŁOLAT 2
MAGDA GROSZEK-DZIEWCZYNKA Z KROWĄ

Listy do M5- film
Borys Bartlomiejczyk- rola SYN LUCKA
Skalik Adam-rola dziecko
Amelka Żuchowska-rola  Dziewczynka

Loulou-serial Polsat
Julia Gawrysiak - rola LENA- stala rola

LovZone-serial Netfix
Adam Klos- dubler

M jak Miłość- serial
Miłosz Kwiecień – Kamilek Banach (syn)- powrót roli
Liam Culbreth- rola Adam Lewicki
Jan Czyż – rola chłopak / odcinek  1676
Aleksander  SZELĄG - rola Wojtek / kilkuodcinkowa

Masz Ci los! - film
Kamil Panas - rola Kolega 1 
Ryszard Kakietek – rola Kolega 2 

Matka- serial Polsat

Borys  Bartlomiejczak – rola  Piotr Wójcik  (wieloodcinkowa,)
Brajan Ołdak-  rola Marek ZAREMBA 
Amelii Żuchowskiej - rola LENA NOLIŃSKA  (wieloodcinkowa 
Maksymilian Dobrowolski - rola Maciek( - chłopca z domu dziecka)
Filip Zalega- rola KOLEGI MAKSA.

Mecenas Porada- serial
Zofia Jasińska- TOSIA BOZYM (odc. 4) 
Zuzanna Jasińska- OLUSIA BOZYM (odc. 4)
LEON ZAWADKA-rola  MARCEL FRONCZEK /odc. 8/ 
MAKSYMILIAN DOBROWOLSKI- JAREMA BARCZAK /kilkuodcinkowa/
ALEKSANDER MELCER-rola JUREK STEC 
KRYSTIAN ATLAK - rola TOMEK BILSKI 

Miłość do kwadratu faktura- film cz.2 i cz3
Iwo Rajski-rola Kazik
Blanka Burzyńska – dziewczynka 2  z domu dziecka, 
Sułek Adam/ rola Adaś
Sułek Aleksander rola  brat Adasia, Olek 
Magda Groszek – rola Klara
Natalia Wolska - rola Akrobatka
Amelia Żuchowska –rola baletnica
Karolina Czerwińska – rola tancerka Jazz 
OSKAR GRZEGORZEWSKI - rola LALKARZ
MARCEL SIKORA -rola chłopiec ze sc48
Ada Skoczylas--rola ( Ola) dziewczynka w klasie
Blanka Burzyńska – dziewczynka 2 - dom dziecka
Hamouda Lena - dziewczynka cz.3/
Wichłacz Pola -spiewajaca dziewczynka 1
Wichłacz Nika-spiewajaca dziewczynka 2 

MINUTA CISZY- serial telewizyjny dla  Canal+
Sara Kwiatkowska- rola Synka (dziewczynka, tak mówił do niej ojciec)
Anielka Morawska-rola FAUSTYNA WIECZNA
Blanka Burzyńska-rola MARYSIA WIECZNA
Kacper Dyka rola FRANEK WIECZNY
Maja Burzyńska-dublerka roli Faustyna


MORDERCZYNIE-serial
ANIA KOKOSIŃSKA - rola MAŁA EWA 
FILIP zalega –  rola "DRESIK"
ALEKSANDER SZELĄG – rola "PIOTREK, brat Michała

Mój Agent- serial

ANTONI GOGÓŁKA-  rola "LEON - syn MAXA"/ odcinek 9 
OSKAR GRZEGORZEWSKI - rola KOLEGA LEONA  1 / odcinek 9
Gaweł Koścień -rola Jasiek./ odcinek 865/
Oliwier Grzegorzewski rola Tymek

Na Sygnale - serial
Vincent Przybylski-rola Maciuś/ odcinek 359 /
Adam Sułek-rola WOJTUŚ /odcinek 364/ 
Machelska Liwia-rola Ania/ odcinek 364/
KACPER DZIUBAŁKO- rola ZAMASKOWANY 1/ odcinek 364/
JANEK CZYŻ- rola ZAKAPTURZONY 1 / odcinek 364/ 
ALEKSANDER SZELAG -rola ROMEK/ odcinek 366/  
Amelia Krzyzanek - rola Justyna / odcinek 367/
Pola Borkowska - rola Sandra / odcinek 368 
Zawadka Leon - ROLA KAJTEK/ odcinek 366
Rudnicki Maksymilian  - ROLA CHŁOPCZYK  /odcinek 366
Bartosz Zieliński - rola KAMIL / odcinek 370 
Witak Nikola - rola MAŁGOSIA / odcinek 378
Fletcher Charlotte- rola AGATKA / odcinek 378
OLIWIER GRZEGORZEWSKI -rola  Tadzio- stala rola
Marysia Rutkowska - rola KASIA/odcinek 376
ALEKSANDER SUŁEK -rola HENIO/odcinek 375 
Gustaw Spyra -rola MICHAŁ / odcinek 376 
Blanka Burzyńska -ROLA  PAULINKA / odcinek 386/ 
MAGDA  GROSZEK-ROLADZIEWCZYNKA / odcinek 381/
KACPER DYKA- ROLA CHŁOPIEC / odcinek 381/ 
Filip Dziwiszek -rola AMEDEUSZ / odcinek 385/ 
Mateusz Winek-rola Szymek / odcinek 387/
Milosz Kwiecień -rola MICHAŁ / odcinek 394  /
Koścień Gaweł -rola Ignaś  -/ odcinek 389/  
Shtykh Platon-ROLA Staś/ odcinek 395/ 
Olczak Bartosz - ROLA CHŁOPAK/ odcinek 389/  
DZWONKOWSKI ANTONI- rola Antek  / odcinek 396 /  
OLIWIER GRZEGORZEWSKI -rola  Tadzio-wieloodcinkowa,
Bruno Campbell - ROLA BARTEK  odcinek 402/ 
Agata Sandomierska  - rola  AMELKA/ odcinek 402  /
OLGA WYPYCH  - ROLA ANIA  /odcinek 408/
Stański Antoni – rola KRZYSIEK -/ odcinek 401/  
Aron JOŃCZYK- rola JERZYK / odcinek 404 /
Zacharij Polniuk-rola DANIEL  / odcinek 404 /
Mateusz Bożek -rola Patryk / odcinek 414/
Natalia Zięba- rola NATI / odcinek 414/
Oliwia Sikora-rola DORI /  odcinek 414
Gabriela Ambroziak -rola KLARA / odcinek 414/
Balczus Wiktor - rola ANDRJU/ odcinek 414/  
Lindner Konstanty ur.2020-01-04-  rola Patryczek /
Natalii Towarzyńskiej -Dziewczynka w foteliku/ odcinek 423

Na Dobre i na Zle – serial 
Maja Burzyńska- rola Mała (wieloodcinkowa)
Oliwier Grzegorzewski- rola Tymek -stała rola ( powrót roli)
Patryk Krok -rola Kajtek /odc. 848, 849
Rafał Uchmański  -  rola Jasiek/ odc. 858 /

Na Wspólnej  - serial
Jasińska Zuzanna - DZIEWCZYNKA KRYSIA odcinek 3412 
Sekita Oliwia -rola Lidka Rudzicka/
Lena Homouda- rola Rima
Sekita Oliwia -rola Lidka Rudzicka 
Filip Dziwiszek- rola Enigma  
Ambroziak Gabriela - rola Flora Dębska
Zosia Gorzęba – rola Amanda , kujonkę z klasy Decybela / od 3508-wieloodcinkowa/
Jowita Chwalek- rola Alicja Myszkowska / rola wieloodcinkowa/ 
Julia Mazur- rola  Lena Rogalska / rola wieloodcinkowa/ 
Julia Jurek – nr.412- rola Ula Hoffer- / rola wieloodcinkowa/  ( wymiana roli)
Zawadka Oliwier - rola Uczeń Grzegorz 3510
Justyna Niemiec –  rola Agata Krysiak/ odcinek 3539/
Filip Zawadzki – rola Kolega Antek
Alan Czapski-.Rola Julek Marzecki / odcinek 3547

Ojciec Mateusz – serial
Hoepfner Weronika - rola ZUZA LARECKA/ odcinek 352/
Kacper Dziubałko - UCZEŃ 1  / odcinek 351
Jędrzej Adaszek -UCZEŃ 2 / odcinek 351
Daniel Pałubicki-UCZEŃ 3  / odcinek 351
Antoni Sokolski - rola Wojtek  / odcinek 352/  
ALEKSANDRA SZELAGA -rola Daniel Traczyński / odcinek 358 / 
Chiniewicz-Waskowski Filip - rola CHŁOPAK/ odcinek 356/
Maksymilian  RUDNICKI - rola DZIECIAK 1 -/  odcinek 356  SC. 41/
Antoni GOGÓŁKA- rola DZIECIAK 2 /  odcinek 356 ) SC. 41/
Borys Bartłomiejczyk- ROLA TOMEK CZYŻ / odcinek 363/ 
Wysocka Kalina- rola mloda Krysia ŻWACZ/ odcinek 364/ 
Dzwonkowski Antoni – rola młody Wenanty Łodzia / odcinek 364/  
Majewski Paweł -ROLA:KACPER WOLIŃSKI /odcinek 363 
ARON JOŃCZYK - rola ŁUKASZ MICHALAK/ odcinek 365 /
ALEKSANDER SUŁEK – rola CHŁOPIEC 3 /  odcinek 365 /
LENA HOMOUDA -rola DZIEWCZYNKA 1 /  odcinek 365 

PAN SAMOCHODZIK I TEMPLARIUSZE -film
ARON JONCZYK -rola CHŁOPAK

PATI ( Królowa Juraty)- serial TVN
NATALIA WOLSKA- rola Natalka
FRYDERYK SUROWIEC- rola Natanek

Pierwsza Milosc- serial

Olgierd Jaworski- rola Uczeń Patryk/ odc. 3481 /
Julianna Piotrowska - rola Uczennica Agata/odc. 3482 /
Szymon Czapski-rola Uczeń Mateusz/ odcinek 3499 /
Oliwia Sikora - rola Uczennica Zuzia / wieloodcinkowa/
Dominika Dusznik rola Uczennica 1 / odcinek 3499 / 
|Anna Mazurek rola Uczennica 2 / odcinek 3499 /

O psie który jeździł koleją- Film w reżyserii Magdalena Nieć
Zajbert Liliana -rola Zuzia ( pierwszoplanowa)
Janek Bronner- rola Chłopiec z piłka
Bartłomiejczyk Borys - rola Nastolatek

PROCES- film ( dla  Muzeum – Dom Rodziny Pileckich )
Maurcy Opaliński- rola SYNA
Aleksander Szeląg- rola Filip
Aron Jończyk - rola DAMIAN - KOLEGA MIKOŁAJA /odc. 12 

Różyczka 2- film
Katarzyną Burakowską -DZIEWCZYNA podobna do Joanny

Przyjaciółki 20 transza- serial
Dominika Miecznikowska rola GABI / odc. 2/   
Kacper Środowski -rola KACPER /  odc. 2
PRZEMEK / Antoni Sokólski-rola PRZEMEK /  odc. 2
MARYSIA Zosia Cybul- rola Marysia
Vincent Przybylski- rola Kuba,syn Błażeja 
Aleksander Sułek-rola  KRZYŚ

NOWI SĄSIEDZI-serial 

Surowiec Leopold - rola JAKUB, syn Judyty i Szczepana ( wieloodcinkowa)

Strange Angels -serial

ANTONI DZWONKOWSKI - rola CHŁOPIEC 1 Z 1945
IWO RAJSKI  - rola WICIU 
FILIP SMOLIŃSKI-  rola OTTO
LENA HAMOUNDA- Rola DONKA
Vincent Przybylski- Chłopiec w gabinecie Mai

SWACI- serial
Amelia Żuchowska-rola MAIA KWIATKOWSKA  (pierwszoplanowa)

ŚWIĘTA INACZEJ -film 
Nika WICHŁACZ- rola Lena- pierwszoplanowa
Pola WICHŁACZ- rola Natalka- pierwszoplanowa

Święty- serial 
Olgierd Jaworski – rola Franek (kilkuodcinkowa)

TEŚCIOWIE -serial
Alicja Cieplak - DZIEWCZYNKA 2
Nastazja Cieplak - DZIEWCZYNKA 3
Maja Pola Naklicka - DZIEWCZYNKA 1
Franciszka Pietr - DZIEWCZYNKA 2
Marcel Sikora - CHŁOPIEC

The Office PL II -serial

Filip Zawadzki - NASTOLATEK / odc.4/
Lena Hamouda - DZIEWCZYNKA / odc.4/
Adam Skalik- CHŁOPIEC / odc.4/
Oliwia Sekita- rola Nastolatka / odc.4/

To nie moj film- Fabuła
RYSZARD KAKIETEK- rola epizod chłopak z rowerem

To Nie Ze Mną- serial
Sara Rosik- rola Stenia Różycka ( jeszcze nie wpisana w system)

Twoja Matka! ( Your Mother! - film
Maks Rudnicki- rola Grzegorz ( Dobry) 

Violetta i Dzięcioł - wstępne sceny do filmu
Filip Zalega- rola  Krzyś

Zapiski Śmiertelnika- film
Aron Jonczyk- Mały F.P

Zimowe marzenie- film fabularny  
Michal Wolski- rola Dziecko Janka

ZNACHOR- film 
Maurycy OPALIŃSKI- rola Chlopak1
Oskar GRZEGORZEWSKI- rola MAŁY MICHAŁ