Get Adobe Flash player
rydlewski
rotowski
zytka

WAŻNE!!!

Dostęp rejestrowany tylko dla Aktorów Agencji Aktorskiej OPTA.

Szczegóły TUTAJ!!!

NOWE ROLE NASZYCH AKTORÓW

W SERIALACH I FILMACH

Nowe role filmy i seriale 2019 ( wg tytułów projektów)

 

39 pół tygodnia"- serial TVN

Maja Seklecka - rola Zośka, córka Darka - stała rola pierwszoplanowa

Franciszek Paleolog - rola Franek, syn Patryka - stała rola  

 

ARCHIWISTA- serial TVP

Kacper Dyka - rola Kacper odcinek 9 

Jakub Kozak- rola Jacek Lenarczyk ( retrospekcje) odcinek 11. 

Janek Bronner  - rola Michał Lenarczyk odcinek 11 

 

BARWY SZCZĘŚCIA

Kordyla Dawid - Rola Bartuś 2 lata - odcinki 2076, 2077

Anastazja Kawka - rola Gosia /odcinek 2075

Piotr Musianek - rola Krzyś  /odcinek 2075

Włodkowska Marysia -rola Gabrysia /odcinek 2075

Naklicka Maja Pola -- rodzeństwo /odcinek 2075 

Zieliński Bartosz - rodzeństwo /odcinek 2075 

Michał Mostowiec-chłopiec/ odciek  2073

Eryk Pawlikowski - chłopiec / odcinek 2086 

Gabiela Ambroziak - rola Marianna /odcinek 2096

Kacper Dyka - rola Makary

Nadia Kullmann -rola młoda dziewczyna odcinek 2121

Bińkowska Łucja – dziewczynka odcinek 2030;

Antoni Sokólski - rola Florek

Kuba Dyniewicz - rola Filip Lisicki– stała rola

Konrad Skolimowski -rola  Patryk- stała rola

Kuba Wróblewski- rola Tymon- stała rola

Oliwier Kozłowski, rola Mirek- stała rola

Olaf Kaprzyk- rola Staś Pyrka-stała rola

Zabiega Kinga Paulina - rola dziewczyna

Osik Łukasz  - rola Wysoki

Kugel Paweł - rola Mały

Litwiniak Tymoteusz - rola Mały,

Marysia Hołubkow - rola  Aga

Krystian Rogalski -rola Milanek

Kuba Zdrójkowski -  rola Bogdan 1-stała rola
Nóżka Jeremi -rola Kuba  - odcinek 2216
Nóżka Marcel - rola  Mirek - odcinek 2216

 

Broad Peak- film Fabularny 

Jakub Dyniewicz - rola Jaś Berbeka (l. 15) 

 

CIEŃ -serial kryminalny

Olaf Marchwicki- rola Paweł 

Natalia Wolska - rola Beatka Broniec

Krzysztof Wilk- rola Kuba odcinek 9

Filip Zalega- rola Mari ( Mateusz Niedźwiedź ) -odcinek 9/

Maciej Mirgos – rola nastolatek ,odcinek 8

Zofia Gorzęba -rola Patrycja, odcinek 8

Jan Czyż- rola chłopiec 2 ( odc. 9 )

 

CZARNY MŁYN – film fabularny

Mateusz Winek - rola Karol- rola pierwszoplanowa 

 

DETEKTYW ŁODYGA 7

Rajski Iwo – rola Janek 

 

DIAGNOZA transza 4

Rajski Iwo -  stała rola Marcel

Milosz Kwiecień- rola Piotruś

Eryka Cichowicza rola Igor 

Sara Majsterkiewicz - rola dziecko/ odcinek 8 i 9

  

Dezerter - Film 

Natan Czyżewski-rola Paweł

 

DNA-Serial

Wojciech Janowicz - rola Szymon 

 

Dziewczyny ze Lwowa-serial

Konrad Skolimowski- rola Oleg

Zuzia Dziubałko- rola Natalka 

 

ECHO SERCA- serial

Oliwier Kozłowski - rola Michał odcinek 11 

Roża Manelska - rola niemowlak córka Maćka  /  odc. 16,odc. 22- kontynuacja roli

Jędrzej Adaszek - chłopiec po dopalaczach /odc. 15 

Michał Mostowiec - chłopiec po dopalaczach 2 /odc. 15  

Kazimierz Nowak - chłopiec po dopalaczach 3 /odc. 15 

Aron Jończyk - rola Łukaszek / odcinki 15,16,17 - kontynuacja roli

Krystian Rogalski - chłopiec z gipsem odc. 19 

Franek Michalski- rola dziecko-Michaś odc. 20 

Jakub Włodkowski-rola chłopiec -odc. 18 

Krzysztof Wilk-rola Miłosz odc. 25

Olivia Bosowska - rola Ola ( odcinek specjaliny  „STRACHY NA LACHY” )

Roża Manelska - rola niemowlak, córka Maćka ( stała rola)

Kacper Dyka - Rola Antoś -odcinek 37

Antonina Litwiniak - rola Pola ( stała rola) 

Anna Kugel - rola nastolatka 1/ odc. 31 

Paula Woś - rola nastolatka 2/ odc. 31 

Laura Zawadka- koleżanka Poli-odcinek 29

 

EKRAN 2019

Oliwier Kozłowski - rola Dawid w scenie "Ja i mój brat"

 

Futro Z Misia- film fabularny

Kamil Panas - rola wnuczek nerwowego

 

Gabinet nr 5 - serial

Paulina Woś-rola Andżela odc. 1 i 3

Piotr Duliński- Sebastian odc. 1 i 3

Gabriela Ambroziak- rola Natalka odc. 2

Natalia Skrzypek - rola Anita odcinek 4 

Miłosz Kwiecień- Mały Szulc odcinek 5 ,

Alicja Krężel - rola noworodek odc. 13 odc.

Julia Jurek- rola Julia  odc. 9, 11, 12

 

Illegal - serial produkcji czeskiej, w reżyserii Viktora Tausa i Mateja Chlupacka

Iwo Rajski- rola  chłopiec

 

JAKOŚ TO BĘDZIE - Film fabularny ( studio Munka)

Michał Królikowski- rola Albert 15 lat,  

Olaf Gozdzikiewicz-rola Młody Jacek

Aron Jończyk- rola mały brat Alberta 

Kasia Kakietek - siostra Alberta  

Bronia Żywiecka - rola Wioletka

Adrian Podlaski - rola dziecko na pielgrzymce

Karol Zbrojkiewicz - rola dziecko na pielgrzymce

Gabriela Ambroziak - Koleżanka Marty 2

Kamil Panas - rola chłopiec w klasie  

Maks Dobrowolski - rola chłopiec w klasie 

Jakub Groszek - rola chłopiec w klasie 

Oliwier Zawadka - rola chłopiec w klasie 

 

Jak Poślubić Milionera- film fabularny  

Iwo Rajski- rola Kuby- rola pierwszoplanowa

 

Jak Zostałem Gangsterem-film fabularny  

Maks Dobrowolski - rola bohater lat 14

Ryszard Kakietek -rola Kolega Bohatera 1 

Adrian Podlaski rola Kolega Bohatera 2  

Filip Zalega rola Kolega Bohatera 3

Krzysztof Wilk rola Syn Bohatera

Michał Mostowiec rola Waldek 15 lat

 

Jesienna dziewczyna - film fabularny ( Kalina)

Iwo Rajski -  rola Krzyś

Juliusz Romanowski - rola Henio

 

Kod Genetyczny- serial TVN

Olivka Bosowska- rola  Emilka ( stała rola)

Kacper Dyka - rola Kuba – syn Marii Gradoń

 

KLAN- serial

Pola Cieślak - rola Agatka

Adam Heliasz- rola Krzyś

Iga Naklicka- rola Marysia

Jan Oskroba- rola Władek

Filip Turkiewicz- rola Antek

Nela Szumowska- rola Alicja Kazuń

Emma Wojcik- rola Julcia

Michal Wolski- rola Dżastin

 

Komisarz Alex- serial

Natalia Wolska- rola Amelka odcinek 5 transza 13

 

Komers- film fabularny

Jakub Wróblewski - rola Tomek-rola pierwszoplanowa

Olivia Bosowska- rola Iza

 

Kopciuszek- serial

Olivka Bosowska- rola Alicja ( stała)

 

Korona Królów 2- serial

Magda Groszek- rola  córka Heleny

Miłosz Kwiecień - rola książę Kaźko 

Iwo Rajski-rola Zbyszek, syn Jury 

Bruno Rajski - mały Władysław Jagiełło

 

Korona Królów 3- serial

Tosia Litwiniak - rola księżniczka Katarzyna Mała

Natalia Wolska- rola księżniczka Jadwiga Mała

Maksymilian Dobrowolski- rola  Zygmunt Luksemburski, średni 

Burzyńska Blanka - rola córka Witolda

Zalega Filip - rola Biedny chłopiec 14 lat

Bartosz Zieliński-– rola Chłopiec -odcinek 333

Aleksander Karlak– rola Chłopiec  -odcinek 333

Konrad  Skolimowski- rola złodziej, przystojniak

 

KRUCJATA- serial TVP

Oliwier Zawadka- rola Roszek, odcinek 3

 

Król- serial

Goc Weronika -rola Dziecko Klienta Okrutnika 

Olgierd Jaworski -rola Dziecko Klienta Okrutnika 

Michał Michalak - rola Daniel Szapiro 

Blanka Panek - rola żydowskie dziecko 

Piotr Musianek- rola żydowski chlopiec

Krzysztof Kuligowski - rola uczeń madame Potocki

Jakub Wróblewski- rola żydowski chłopiec #4 (Jesziwa)

Zofia Gorzęba - rola Janina ( córka Kuma) 

Danusia Ungier- rola Krystyna ( córka Kuma)  

Julia Gawrysiak - rola ZUZANNA (córka Kuma)

 

Las/ W głębi lasu- serial Netflix sezon 1  

Tosia Litwiniak, rola Kaja- stala rola

Ania Lipska Sobolewska (Lipska) - rola Marta Piekarniak-rektospekcje

Wiktoria Rozum -rola Marta Piekarniak-rektospekcje 

Kuba Wroblewski- nastolatek odcinek 2

 

Leśniczówka- serial

Natalia Zalega - rola Ania

Michal Królikowski - rola Sebastian

  

THE LIBERATOR - 4 odcinkowy serial historyczny prod POL/USA

Filip Zalega- rola Chłopiec snajper

 

Ludzie i Bogowie- serial TVP 

Kacper Dyka -rola Józek - syn Bronki

Noah Culbreth - Rola Chłopiec

Jastrzębska Julia- rola córka Goldbaum

 

ŁOWCY CIENI- serial kryminalny 

Milena Kolaj - rola Julia Małecka -stała rola

Milosz Kwiecień- rola Igor syn Maryśki-stała rola

 

M jak Miłość

Bruno Rajski- chłopiec /-odcinek 1433

Marysia Włodkowska - rola " siostrzenica Ewy 

Radomska Natalia 13.03- rola dziewczyna / odcinek 1449 

Kuba Dyniewicz -rola Mikołaj (Kolega Mateusza)

Grzegorczyk Maria- DZIEWCZYNA 1 odcinek 1454

Jurek Julia- DZIEWCZYNA 2 odcinek 1454

Garcarz Sonia-DZIEWCZYNA 3 odcinek 1454

Iga Krefft- rola Ula- stała rola

Gabrysia Świerczyńska- rola Ania (córka Marty)- stała rola

Miłosz Kwiecień- rola Kamilek Banach 

Chwałek Jowita - rola Ewa- rola wieloodcinkowa

Patrycja Słodownik - rola dziewczyna płacząca odcinek 1491

Zuzanna Zawadzka-rola Patrycja - odcinek 1492 

Anastazja Kruhlova - rola Olka odcinek 1492 

Aerts Hanna-rola dziewczynka- odcinek 1492 

  

Magnezja- film fabularny

Iwo Rajski- rola synek Bohdana

Amelia Podlaska- rola epizod dziecko Bohdana

Zuzanna Dziubałko- rola epizod dziecko Bohdana

Kacper Dyka- rola epizod dziecko Bohdana 

 

Masażysta - film fabularny ( reż. Małgorzata Szumowska)

Adrian Podlaski – rola syn Marii

Blanka Burzyńska  - rola córka 2

Olaf Marchwicki - rola Rudy

 

Matka jest tylko jedna- pilot serialu

Zawadka Laura- rola Zosia

Skrzypek Natalia- rola Maja 

Iwo Rajski- rola uczeń 

 

Miasto Długów - serial

Natalia Skrzypek-rola Olga, córka Nadii -stała rola

Jakub Wróblewski- rola chłopak / odcinek 3 

Nadia Kullmann- rola Natalia ; / odcinek 3 

Przybylska Marietta- Zosia, córka Murka odcinek 1,  

Węcławek Małgorzata-rola Tamara- odcinek 6 

Zawadzki Filip-rola Łukasz- odcinek 6 

Karlak Aleksander - rola Grzes - odcinek 6

Ołdak Wanessa - rola Dominika- odcinek 6

  

MOTYW- serial TVN pod roboczym tytułem

Musianek Filip- rola Maciek Szulc

Podlaski Adrian- chłopczyk odcinek 1

Oliwier Kozlowski- syn Magilli

 

Na dobre i na złe

Kościuszko Szymon- mały Michał -retrospekcja/ odcinek 739,

Vincent Przybylski- Franio / odcinek 739 

Pola Figurska - rola Ola- odcinek 743

Adam Kolasiński- rola Piotrek /odcinek 47

Antoni Sokólski - rola Kolega-odc. 748 sc.

Sara Majsterkiewicz - rola Nikola odcinek 750

Marysia Włodkowska nr 59 -rola Ada,-odc.749, 750,751

Zalega Filip - rola Arek odc. 751

Marysia Włodkowska - rola Ada,-odc.749, 750,751 

Juliannie Piotrowka - rola Dziewczynka, odc. 757

Mateusz Bożek -rola Jaś

Natalia Wolska - rola Radka odcinek 767

Oliwier Seliga -rola Chłopiec odcinek 770 

Filip Zawadzki rola Olek - odcinek 759 

Marcel Sikora- rola Kuba - odcinek 759 

Emilia Rostek - rola Nina,  Odc. 764, 766

Jakub Zdrójkowski- rola Kuba - odc. 767

 

Na Sygnale

Kinga Paulina Zabiega- uczennica 1 /  odcinek 229

Michał Mostowie- rola Frytek /odcinek 230             

Kuligowski Krzysztof-rola Filip / odcinek 230

Opaliński Maurycy- rola Maks  / odcinek 230

Adam Skalik-rola Tadzio 2 lata  odcinek 232-

Milena Kolaj - rola Patrycja odcinek 234

Marta Stępniewska - rola Marta odcinek 234

Eryk Pawlikowski- Janek / odcinek 232

Joanny Zalewskiej-rola Ola odcinek 235

Natalia Wolska -rola Kasia odcinek 240

Jakub Ziółkowski- rola  Dawid, odcinek  241

Jędrzej Adaszek - rola  nastolatek, odcinek 245  

Dawid Kozioł - rola Tomek, odcinek 241 

Czyż Jan - rola Kamil, odcinek 244

Małgorzata Węcławek - rola Lena, odcinek 244

Lehmann Marceli - rola Patryk, odcinek 244

Natalia Radomska- Rola Iga, odcinek 241

Konrad Skolimowski - rola Bednarz odcinek 258

Natan Wójcik- roli Szymek  odcinek 262

Gabriela Ambroziak- rola Gosia- odcinek 259

Leśniewski Jan  - rola Gustaw / odcinek 259

Osik Łukasz - Damian / odcinek 261

Julian Peciak -rola  Marcin  odcinek 260 

Nikodem Balczus - rola Józek, odcinek 263

Mikołaj Romanowski - rola Maciek,piłkarz/ odcinek 249 

Juliusz Romanowski -rola Bartek,piłkarz ,kolega Maćka/ odcinek 249

Jakub Wróblewski- rola  Mariusz - odcinek 246  

Natalia Skrzypek -rola Maja/ odcinek 248

Oliwia Bosowska -rola Emma / odcinek 251

 

Na Wspólnej 

Ania Żytka- rola Oliwia Sobieraj – stała rola

Anastazja Kruhlowa- rola Basi Kowalskiej / odcinek 2873

Anastazja Kawka- Anika Świetlicka / odcinek 2864

Ignacy Knuth-Sznajder- rola Grzesiek Smolny -stała rola

Daniel Pałubicki- rola Jacek Martyński / odcinek 2888

Natalię Radomską- rola Monika Juszczyk / odcinek 2888

Olgierd Jaworski- rola Jarogniew -stała rola

Julianna Piotrowska- koleżanka Sonia / odcinek 2917

Emilka Rostek- rola Ania Leśna / odcinek  2925 i kolejne

Błażewicz Maria- rola dziewczyna Karolina/ odcinek 2918

Krzysztof Wilk- rola Borys JACKIEWICZ odcinek 2918

Michal Sosnowski-rola Mariusz Borek

Emilka Rostek- rola Ania Leśna- kolejne odcinki

Eryk Chichowicz -rola Przemek Smolny-stała rola

Kacper Łukasiewicz -rola Kuba Brzozowski- stała rola

Natan Czyżewski-rola Franek Berg - stała rola

Natalia Skrzypek- Nastka Kaczor- rola kilkuodcinkowa

Ambroziak Gabriela  - rola  Ola Wiesiołek odcinek  3021 

Campbell Bruno-rola Mateusz Tryc odcinek  3026

Milosz Kwiecien – Staś Tadeusiak (stala rola)

Kazio Nowak- rola Konrad Pawlak odcinek 3046, 3051

Osik Mateusz- rola Nastolatek- odcinek 2995 

Karol Zbrojkiewicz- Rola Antek Marecki-rola kilkuodcinkowa

Jedrzej Adaszek -rola  wyrostek- Łukasz Grajcar

Mikolaj Szostek- rola Kajetan Cieślik - stała rola od 2013r

 

Nagroda Literacka Gdynia

Marietta Przybylska-rola - Nagroda Literacka Gdynia

 

Napastnik -film w reż. P.Vagi

Filip Zalega do rola Pawła 

Ryszard Kakietek- rola Piotr 

Daniel Paubicki - rola chłopak 1

Maksymilian Dobrowolski- rola chłopak 2

 

Narodowe Czytanie

Julia Gawrysiak- rola Marylka

Maciej Bożek - rola Wicek

 

NAJMRO- film fabularny

Ryszard Kakietek - rola uczeń 2 

 

Ojciec Mateusz

Natalia Skrzypek - rola Zuzia /odcinek 277

Bartek Zieliński - rola Michał 10 lat /odcinek 277 

Zieliński Mikołaj - rola PIOTRUS / odcinek 280  

Tymon Litwiniak rola Chłopak 1 / odcinek 277

Kuba Dyniewicz –rola  MICHAŁ/ odcinek 280 

Jakub Ziółkowski – rola Wirówka odcinek 283 

Kaj Szymanek-rola ADAS  odcinek 280 

Nadia Kullman - rola dziewczyna 1 odcinek 283

Zybert Karolina- rola dziewczyna 2 odcinek 283

Julianna Piotrowska- rola BLASK odcinek 278

Filip Dziwiszek rola Dziecko  2-odcinek 281

Iwo Rajski -rola chłopiec ok 7 lat odcinek 288 

Karlak Aleksander rola dziecko 1  odcinek 292

Kuba Zdrójkowski -  rola Robert  odcinek 296

Oliwier Seliga  -rola Chłopiec 2 odcinek 292  

Aron Jończyk -rola chłopiec 3 odcinek 292

Natalia Wolska -rola dziewczynka 1 odcinek 292

Antonina Jakubowska -rola dziewczynka 3 odcinek 292

Zalega Natalia  - rola Jagoda odcinek 296

Olivia Bosowska - rola  Dominika - odcinek 298

Kuba Zdrójkowski -  rola Robert  /odcinek 296/

Michał Mostowiec -Rola  Guma odcinek 293/

Dygowska Julia- Rola Marysia-odcinek 291/

Maciej Mirgos  -Rola Igor-odcinek 296

Kacper Dyka- Rola Daniel- odcinek 292 

Mikołaj Szostek- Rola Franek-odcinek 292 

 

O Mnie Się Nie Martw – transza 10

Zalega Filip -  rola Piotrek /odcinek 5,6

Zbrojkiewicz Karol - odc.5 i 6 rola Chłopak nr 3 /odcinek 5,6

Panas Kamil - Kamil (chłopak, któremu kradną komórkę) /odcinek 6

Romanowski Mikołaj - rola Chłopak w klasie /odcinek 6

Ambroziak Gabriela - rola Dziewczynka 1 /odcinek 6

Młynarczyk Julia - rola Dziewczynka 2 /odcinek 6

transza 11-odcinek 7

Wiktoria Raczyńska – rola dziewczynka w parku 

Anna Raczyńska- rola Kobieta w parku 

Adam Raczyński- rola chłopiec w parku 

Jakub Groszek rola chłopiec 1

Kaj Szymanek- rola Chłopiec  2

Magda Groszek-rola dziecko 1

Nela Szymanek -dziecko 2 

transza 12

Paula Woś - rola dziewczyna-  Odcinek 1

 

Osiecka- tytuł roboczy - serial

Julia Kalko-rola Agata Passent 10 i 13 LAT,

Kinga Nowak- rola Agata Młynarska-lat 10

Szymon Kościuszko - rola syn Jeremiego Przybory -Konstanty czyli Kot

 

Pierwsza Miłość

stałe role

Magda Wieczorek- rola Kalina

Oliwia Bosowska - rola Justyna

 

Piłsudski -film Fabularny

Jończyk Aron – epizod chłopczyk

Jakub Ziółkowski- rola- Posłaniec z kwiatami

Milosz Kwiecień- rola syn Generała

Emilia Rostek – epizod dziewczynka 

 

Psy 3

Malwina Jachowicz - rola córka Wolfa i Angeli 
Jakub Wilk - rola syn Wolfa i Angeli
Julia Kalko - rola córka Wolfa i Angeli 2
 

Ziuk,Młody Piłsudski -serial

Julia Kalko- mała Wanda -rola kilkuodcinkowa 

 

Pod Powierzchnią, - serial

Antonina Jakubowska -młodsza córka Zofii

Kazimierz Nowak-rola nastolatek odcinek 1 / transza 15

Filip Chiniewicz - kolega Stasia 

Paweł Kugel - kolega Tymka 1

Jędrzej Adaszek - kolega Tymka 2

 

Przyjaciółki  14- serial

Pola Figurska- rola Hania- stala rola we wszystkich transzach

Zosia Cybul - rola Marysia-stała rola od 12 transzy

Filip Chiniewicz rola Kuba odc. 3 

Sebastian Radzimski rola Rafał odc. 3 

Michał Mostowiec - rola uczeń konferansjer odc. 3  

Emilia Rostek - rola Blanka  - odc. 5

Maria Hołubkow - rola nastolatka odc. 7

Wiktor Benicki - rola chłopiec odc. 7

Olaf Marchwicki- rola Tymek -stała rola od transzy 15

 

PSY 3. Canis Majoris-film fabularny o roboczym tytule

Natalka Wolska - rola Dziecko Rybaka

Kacper Dyka - rola Dziecko Rybaka

Marysia Włodkowska - rola Dziecko Rybaka

 

PUŁAPKA 2 -serial

Melania Lehmann -rola Mala Olga

Kwiecień Miłos-rola Staś ( wieloodcinkowa)

Zuzia Zawadzka- rola w retrospekcji

 

RAPORT PILECKIEGO - film

Ryszard  Kakietka –rola  Wasia Czarnos

 

Rodzinka.pl - serial

Emilka Dankwa- rola Zosia-stała rola   

 

SMALL WORLD -film fabularny w reż. Patryka Vegi

Jessica Witenko- rola Ola 12 lat: 

Anastasiia Tkachenko- rola Wala 

Valerija Bortnyk - rola Katia

Martin Harytski - rola Sasza 

Julia Pietruszyńska - rola Anna

Tosia Litwiniak -rola Ania ( samobójczyni)

Anastazja Kawka- rola dziewczynka z piłką 

Olivia Durkiewicz - rola Ola 4 lata  

 

SPRAWIEDLIWOŚĆ -film w reż.J. Holoubka

Natalia Wolska rola Isia

Mateusz Bożek rola Piotruś 12-14 lat 

Iwo Rajski- rola  Piotruś lat 8 

Noah Culbreth - rola  Piotruś lat 5

 

Stulecie Winnych 2 - serial

Miłosz Kwiecień – rola Michał

 

Ślad - serial

Olivia Bosowska - rola  Dominika Michalska  / odcinek 68

Pola Borkowska- rola Klaudia   - odcinek 102                

Maria Włodkowska- rola Michalina  - odcinek 102

 

Śmierć Zygielbojma - film w reż. Ryszarda Brylskiego 

Natan Wojcik-  syn ARTEK 

Liam Culbreth- rola ADAŚ

 

Teatr TV-pt. A niech to gęś kopnie

Magda Groszek rola ZAJĄCZEK 

 

Teatr TV -"O człowieku, który siedział tyłem”

Julia Gawrysiak- rola MIHO

 

TVN czołówka- Dzień dobry

Antek Żuchowski- rola dziecko

 

Ultrafiolet 2- serial

Kacper Dziubałko- rola PATYK odcinek 1,2

Iwo Rajski - rola Włodek,syn Agaty odcinek 208

Matylda Tumińska- rola  Klara,wnuczka Henryka/ odcinek 205- kontynuacja roli z I transzy  

 

Wanda, mein Wunder - film fabularny produkcji szwajcarskiej

Iwo Rajski- rola Jakub

Bruno Rajski- rola Tomasz 

 

Wataha 3 -serial

Krystyna Turchyna- rola dziewczynka ukrainka odcinek 25

 

Wiezień 77- film fabularny

Filip Dziwiszek- rola Maciek odcinek 68

Bruno Cambell- rola Niko odcinek 68

Jeremi Nóżka- rola mały chłopiec

Marcel Nóżka- rola umorusany chłopiec

Milosz Kwiecień - rola Rudi syn Niemca

 

Wizjonerka - serial

Krystian Rogalski- rola chłopiec w Domu Samotnej Matki / odcinek 1

 

W rytmie Serca - serial

Eryk Cichowicz - rola Uczen 1 / odcinek  49

Maciej Nienaltowski - rola Uczeń 2/ odcinek  49

Kuba Dyniewiczowi- rola Mateusz (rola  wieloodcinkowa)

Iwo Rajski - rola Franek /odcinek 53  -

Julia Dygowska  - rola Oliwka odcinek 56 / granie 24.07.2019

Kinga Zabiega - rola Paulina,  odcinek 59

Dominik Kobyliński -rola kumpel, odcinek 59

Patrycja Słodowniak-rola nastolatka 1 odcinek 59 

Milena Kołaj-rola nastolatka 2 odcinek 59

Kuba Dyniewicz - rola Mateusz-kontynuacja roli

Burzyńska Blanka- rola dziewczynka - odcinek 63/

Pola Naklicka -rola mała Maria- odcinek 65

Michał Wolski- rola chłopiec /odcinek 64

  

Za marzenia- serial

Julia Obłuska -rola Hela /Odcinek 12

Marek Błażejak - rola Kuba / Odcinek 12

Zosia Gorzęba- rola Weronika / odcinek 11 

 

Zainwestuj w  marzenia- serial kontynuacja  Za marzenia

Jan Bronner - starszy syn Anielaka 

Stefan Kurnicki - młodszy syn Anielaka 

 

Zawsze Warto- serial

Antonina Litwiniak -rola Iza ( stała rola)

Gabrysia Świerczyńska- rola Maja ( stała rola)

  

Zenek reż. Jan Hryniak- Film Fabularny

Kuba Dyniewicz- rola Daniel 

 

Żmijowisko- serial dla Canal+

Noah Culbreth -Igor -stała rola

Marysia Włodkowska- Gosia -stala rola

Mikołaj Romanowski -rola syn Michaliny 

Marta Romanowska - rola córka Michaliny