Get Adobe Flash player
sokolski
rotowski
staruch

WAŻNE!!!

Dostęp rejestrowany tylko dla Aktorów Agencji Aktorskiej OPTA.

Szczegóły TUTAJ!!!

AGENCJA AKTORSKA OPTA

 AKTORZY PROFESJONALNI, EPIZODYŚCI, DZIECI, MŁODZIEŻ

 


Jesteś zainteresowany współpracą?

Kliknij tutaj


 

 

 

FILMY

SERIALE

REKLAMY

 

 
30 lat
Doświadczenia w branży

16 000
Projektów zrealizowanych


Agencja Aktorska OPTA istnieje od 1992 roku. Przez lata z niewielkiej agencji castingowej z Warszawy, stała się jedną z najbardziej znanych i znaczących firm w branży filmowej reprezentujących interesy aktorów profesjonalnych i nieprofesjonalnych, zarówno dzieci, młodzieży i dorosłych, czuwając nad rozwojem ich kariery w filmie, teatrze i reklamie.

Zajmujemy się: 

  • promocją aktorów
  • podpisywaniem, negocjowaniem i egzekwowaniem warunków umów-kontraktów między wytwórniami filmowymi, produkcjami seriali, teatrami, producentami reklam a aktorami
  • zapraszaniem aktorów na castingi filmowe, reklamowe oraz zdjęcia reżyserskie do filmów i seriali
  • organizowaniem  sesji zdjęciowych do gazet
Agencja Aktorska OPTA od lat współpracuje z czołowymi, polskimi producentami filmów fabularnych i seriali oraz z największymi domami produkcyjnymi, zajmującymi się produkcją filmów reklamowych. Nasi aktorzy grają u najwybitniejszych reżyserów w czołowych produkcjach polskiego kina oraz najpopularniejszych serialach, a także największych projektach reklamowych. Aktorzy z naszej agencji występują również w filmowych produkcjach zagranicznych. 

Nie trać czasu i zaufaj profesjonalistom, o czym mogą świadczyć produkcje w jakich biorą udział aktorzy z naszej agencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy. 

 


Nie masz konta? Zgłoś się do nas: