Get Adobe Flash player
bernard
kozlowski
zytka

WAŻNE!!!

Dostęp rejestrowany tylko dla Aktorów Agencji Aktorskiej OPTA.

Szczegóły TUTAJ!!!

UWAGA!

Przyjęcia nowych osób do Agencji OPTA odbywają się aktualnie wyłącznie on-line. Przyjęcia środowe w Klubie Piaski są zawieszone do odwołania.

 Kontakt w sprawie przyjęć z Magdaleną Siemińską pod numerem 502-050-023, e-mail  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Witamy na stronie Agencji Aktorskiej OPTA

Opta

agencja castingowa aktorów profesjonalnych i nieprofesjonalnych, epizodystów i statystów dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Agencja Aktorska OPTA istnieje od 1992 roku. Przez lata z niewielkiej agencji castingowej, stała się jedną z najbardziej znanych i znaczących firm w branży filmowej reprezentujących interesy aktorów profesjonalnych i nieprofesjonalnych, zarówno dzieci, młodzieży i dorosłych, czuwając nad rozwojem ich kariery w filmie, teatrze i reklamie.

Zajmujemy się:

  • promocją aktorów
  • podpisywaniem, negocjowaniem i egzekwowaniem warunków umów-kontraktów między wytwórniami filmowymi, produkcjami seriali, teatrami, producentami reklam a aktorami
  • zapraszaniem aktorów na castingi filmowe, reklamowe oraz zdjęcia reżyserskie do filmów i seriali
  • organizowaniem  sesji zdjęciowych do gazet
  • statystami i epizodystami
Agencja aktorska z Warszawy od lat współpracuje z czołowymi, polskimi producentami filmów fabularnych i seriali oraz z największymi domami produkcyjnymi, zajmującymi się produkcją filmów reklamowych. Nasi aktorzy grają u najwybitniejszych reżyserów w czołowych produkcjach polskiego kina oraz najpopularniejszych serialach, a także największych projektach reklamowych. Aktorzy z naszej agencji występują również w filmowych produkcjach zagranicznych.

Do niedawna Agencja Aktorska OPTA była agencją dziecięco-młodzieżową, lecz w związku z tym, że niektórzy nasi aktorzy współpracujący z nami od lat dorośli, postanowiliśmy poszerzyć działalność i wykorzystać wieloletnie doświadczenie na pracę z dorosłymi już aktorami.

Dzięki Agencji Aktorskiej OPTA masz szansę zaistnieć w świecie polskiego kina, polskich seriali, a także w reklamie. Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy, która nic nie kosztuje, ponieważ OPTA pobiera prowizję jedynie od producentów realizowanych projektów. 

Nie trać czasu i zaufaj profesjonalistom, o czym mogą świadczyć produkcje w jakich biorą udział aktorzy z naszej agencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

 

Pozdrawiamy 
Zespół Agencji Aktorskiej OPTA