Get Adobe Flash player
temenuzka
wiszniewicka
zytka

WAŻNE!!!

Dostęp rejestrowany tylko dla Aktorów Agencji Aktorskiej OPTA.

Szczegóły TUTAJ!!!

UWAGA!

Z uwagi na panujący stan epidemiologiczny COVID-19,
spotkania, na których odbywają się przyjęcia, zostały wstrzymane do odwołania.

Jest możliwość podjęcia współpracy z naszą agencją korespondencyjnie.
Prosimy o kontakt pod numerem
502050023 lub This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Witamy na stronie Agencji Aktorskiej OPTA

Opta

agencja castingowa aktorów profesjonalnych i nieprofesjonalnych, epizodystów i statystów dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Agencja Aktorska OPTA istnieje od 1992 roku. Przez lata z niewielkiej agencji castingowej, stała się jedną z najbardziej znanych i znaczących firm w branży filmowej reprezentujących interesy aktorów profesjonalnych i nieprofesjonalnych, zarówno dzieci, młodzieży i dorosłych, czuwając nad rozwojem ich kariery w filmie, teatrze i reklamie.

Zajmujemy się:

  • promocją aktorów
  • podpisywaniem, negocjowaniem i egzekwowaniem warunków umów-kontraktów między wytwórniami filmowymi, produkcjami seriali, teatrami, producentami reklam a aktorami
  • zapraszaniem aktorów na castingi filmowe, reklamowe oraz zdjęcia reżyserskie do filmów i seriali
  • organizowaniem  sesji zdjęciowych do gazet
  • statystami i epizodystami
Agencja aktorska z Warszawy od lat współpracuje z czołowymi, polskimi producentami filmów fabularnych i seriali oraz z największymi domami produkcyjnymi, zajmującymi się produkcją filmów reklamowych. Nasi aktorzy grają u najwybitniejszych reżyserów w czołowych produkcjach polskiego kina oraz najpopularniejszych serialach, a także największych projektach reklamowych. Aktorzy z naszej agencji występują również w filmowych produkcjach zagranicznych.

Do niedawna Agencja Aktorska OPTA była agencją dziecięco-młodzieżową, lecz w związku z tym, że niektórzy nasi aktorzy współpracujący z nami od lat dorośli, postanowiliśmy poszerzyć działalność i wykorzystać wieloletnie doświadczenie na pracę z dorosłymi już aktorami.

Dzięki Agencji Aktorskiej OPTA masz szansę zaistnieć w świecie polskiego kina, polskich seriali, a także w reklamie. Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy, która nic nie kosztuje, ponieważ OPTA pobiera prowizję jedynie od producentów realizowanych projektów. 

Nie trać czasu i zaufaj profesjonalistom, o czym mogą świadczyć produkcje w jakich biorą udział aktorzy z naszej agencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

 

Pozdrawiamy 
Zespół Agencji Aktorskiej OPTA