Get Adobe Flash player
czyzewski
staruch
sokolski

WAŻNE!!!

Dostęp rejestrowany tylko dla Aktorów Agencji Aktorskiej OPTA.

Szczegóły TUTAJ!!!

Agencja Aktorska OPTA

 

Z uwagi na panujący stan epidemiologiczny COVID-19, spotkania, na których odbywają się przyjęcia, zostały wstrzymane do odwołania. Podejmij z nami współpracę korespondencyjnie.  

 

 

  

 

 

Agencja Aktorska OPTA istnieje od 1992 roku. Przez lata z niewielkiej agencji castingowej, stała się jedną z najbardziej znanych i znaczących firm w branży filmowej reprezentujących interesy aktorów profesjonalnych i nieprofesjonalnych, zarówno dzieci, młodzieży i dorosłych, czuwając nad rozwojem ich kariery w filmie, teatrze i reklamie.

Zajmujemy się:

  • promocją aktorów
  • podpisywaniem, negocjowaniem i egzekwowaniem warunków umów-kontraktów między wytwórniami filmowymi, produkcjami seriali, teatrami, producentami reklam a aktorami
  • zapraszaniem aktorów na castingi filmowe, reklamowe oraz zdjęcia reżyserskie do filmów i seriali
  • organizowaniem  sesji zdjęciowych do gazet
  • statystami i epizodystami
Agencja Aktorska OPTA od lat współpracuje z czołowymi, polskimi producentami filmów fabularnych i seriali oraz z największymi domami produkcyjnymi, zajmującymi się produkcją filmów reklamowych. Nasi aktorzy grają u najwybitniejszych reżyserów w czołowych produkcjach polskiego kina oraz najpopularniejszych serialach, a także największych projektach reklamowych. Aktorzy z naszej agencji występują również w filmowych produkcjach zagranicznych.

Nie trać czasu i zaufaj profesjonalistom, o czym mogą świadczyć produkcje w jakich biorą udział aktorzy z naszej agencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy. 

 

 

 

Agencja Aktorska dla aktorów profesjonalnych i nieprofesjonalnych, epizodystów.
Agencja castingowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Agencja reklamowa Warszawa.